Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Sadzarka, Jabłko z Jeżem, Dekoracja Jesienna, Cachepot, Ceramiczna Ø16cm H22cm W33cm

113,30 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Ta doniczka z jabłkiem i jeżem to po prostu zachwycająca jesienna dekoracja! Ceramiczna doniczka jest wyjątkowo urocza i będzie doskonałym pojemnikiem na Twoje kwiatowe dekoracje.

Ceramiczna doniczka składa się z dużego czerwonego jabłka i trzymającej się go postaci jeża. Dekoracyjne jabłko pokazane jest w pozycji leżącej na boku i posiada duży otwór na górze do umieszczenia doniczek z kwiatami. W środku można umieścić jeden duży garnek lub kilka małych. Szczególnie ładnie wyglądają rośliny jesienne, takie jak wrzos, kwiat latarni, paproć i drobne kwiaty z jagodami. Można również posadzić jesienną donicę bezpośrednio i stworzyć w niej małe kompozycje kwiatowe. Aby to zrobić, należy wcześniej wyłożyć jabłko dekoracyjne folią do sadzenia i upewnić się, że ma ono warstwę drenażową.

Jabłko z jeżem jest pięknie pomalowane w typowych kolorach. Jesienne zwierzątko można wykorzystać jako element dekoracyjny zarówno we wnętrzach, jak i na balkonie czy jako dekorację ogrodu. Ale również jako dekoracja okna lub jako dekoracja stołu na jesiennym stole, dekoracja jabłka do sadzenia jest wspaniała. Z odrobiną pianki dekoracyjna donica staje się bazą dla jesiennej aranżacji, którą możesz ozdobić elementami kwiatowymi, małymi figurkami dekoracyjnymi, jesiennymi owocami i ozdobnymi szpilkami.

W naszym bogatym asortymencie jesiennych dekoracji znajdziesz wiele pięknych dodatków, takich jak dynie, wiewiórki, jesienne girlandy, figurki jeży i wiele innych. Rzuć okiem!

HUwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów oraz elementy dekoracyjne nie są częścią asortymentu, chyba że zostały wyraźnie dołączone.

Wysokość: ok. 22cm
Szerokość: ok. 33cm
Średnica otworu: ok. Ø16cm
Kolor: Czerwony, Brązowy, Zielony
Materiał:Ceramika
Ilość: 1 sztuka

Nr prod.: 00828
Waga: 2,57 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Sadzarka, Jabłko z Jeżem, Dekoracja Jesienna, Cachepot, Ceramiczna Ø16cm H22cm W33cm
Sadzarka, Jabłko z Jeżem, Dekoracja Jesienna, Cachepot, Ceramiczna Ø16cm H22cm W33cm
Sadzarka, Jabłko z Jeżem, Dekoracja Jesienna, Cachepot, Ceramiczna Ø16cm H22cm W33cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.