Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Planter Damski But Ceramiczny Kremowy, Różowy, Różowy Assorted 20×6cm H12cm 3szt.

124,60 zł *

41,53 zł pro Kawałek

Dostawa do 7. Grudnia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 10 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Dzięki wysokiemu obcasowi, ten but to sadzarka do ogrodu świata! Ceramiczna donica do sadzenia roślin wygląda jak cenny przedmiot z dawnych czasów, choćby ze względu na brązowe ślady przetarcia szkliwa. W ten sposób but do sadzarki łączy w sobie elegancję i shabby chic z niecodziennym designem.


Oczywiście but w pastelowych pustych barwach można również wykorzystać jako dekorację. To będzie jeszcze piękniejsze, jeśli linia dekoracyjny but z niektórych pianki kij i udekorować go z kwiatów sztucznych lub świeżych kwiatów lub gałęzi. Tulipany, wierzbowe kotki, hiacynty winogronowe i mech islandzki w mgnieniu oka stworzą niepowtarzalną wiosenną dekorację! Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi, doniczka stanowi również wspaniały, oryginalny prezent, najlepiej wręczyć ją z pięknym kwiatem i szeroką kokardą. Albo zasadzić w naczyniach różne ogrodowe zioła, takie jak szczypiorek, pietruszka czy rzeżucha i cieszyć się absurdalną sytuacją przy kolacji, gdy będziecie podawać sobie nawzajem buty przez stół!


But damski otrzymasz w zestawie 3 doniczek w różnych asortymentach, czyli po jednej w kolorze kremowym, różowym i różowym. Każda z ceramicznych misek ma w przybliżeniu długość 20 centymetrów, szerokość około 6 centymetrów i wysokość około 6 centymetrów. Wewnątrz, głębokość wynosi około 4 centymetrów. Plastikowe ślizgacze na podeszwie zapobiegają zarysowaniom mebli i innych powierzchni.


Wymiary (długość × szerokość × wysokość): ok. 20cm × 6cm × 12cm
Głębokość rośliny: ok. 4cm
Kolor: Kremowy, Różowy, Różowy

Materiał: Ceramika

Ilość: 3 sztuki w zestawie

.
Nr prod.: 541445-000-359
Waga: 1,3 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Planter Damski But Ceramiczny Kremowy, Różowy, Różowy Assorted 20×6cm H12cm 3szt.
Planter Damski But Ceramiczny Kremowy, Różowy, Różowy Assorted 20×6cm H12cm 3szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.