Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Scatter Deco Liście Klonu Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.

37,10 zł *

0,52 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Kiedy jesień zakłada swoją kolorową suknię na drzewa, dlaczego nie pozwolić, aby jesienny nastrój przeniósł się również do Twojego domu. Dzięki dziurkowanym liściom klonu w kolorze jaskrawożółtym, platynowym i ciemnobrązowym staje się to dziecinnie proste!

Dekoracyjne liście VIANA zostały bardzo delikatnie wykrojone z drewna, a tym samym równie delikatnie zaznaczone żyłki liści. Wystarczy rozrzucić jesienne liście jako dekorację stołu na delikatnym kocu z organzy w jesiennych odcieniach i już stół w jadalni jest jesiennie udekorowany.

Przez żyłki liści można również przewlec pojedyncze liście scattera za pomocą cienkiego drucika rzemieślniczego: Aby to zrobić, skręć drut wokół siebie raz po każdym liściu, a będziesz miał jesienną girlandę z liści w mgnieniu oka, którą możesz dostosować do swojej pożądanej długości. Długie girlandy wyglądają bardzo ładnie, gdy są ułożone luźno wzdłuż karnisza lub w środku stołu. Postaw na stole kilka ozdobnych dyń i pomarańczowych tea lightów, aby stworzyć idealną, jesienną atmosferę. Możesz połączyć krótkie girlandy na końcach, aby utworzyć wieniec i przymocować go na przykład do górnej części małego szklanego wazonu. W nim umieszczona świeca filarowa w kolorze platynowym - a jesienny lampion jest idealny!

Drewniane liście do rozrzucania w kształcie liścia klonu otrzymujesz w zestawie 72 sztuk w plastikowym pudełku. Liście występują w trzech kolorach: żółtym, brązowym i platynowym. W zestawie znajdują się 24 sztuki z każdego koloru. Grubość wybijanej drewnianej dekoracji wynosi około 2,5 milimetra w kolorze żółtym i brązowym oraz około 1,5 milimetra w kolorze platynowym. Średnica wszystkich kolorów to około 4 centymetry.

Średnica:około Ø4cm
Grubość:około 1,5mm/2,5mm
Kolor:Żółty, Brązowy, Platynowy
Materiał:Drewno
Ilość:72 sztuki, 24 na kolor.
Nr prod.: 68869
Waga: 0,38 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Scatter Deco Liście Klonu Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.
Scatter Deco Liście Klonu Żółte, Brązowe, Platynowe Asortyment 4cm 72szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.