Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Puszka do cukierków Żółta Wielkanocna 13,5cm

26,20 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 11 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Miły dodatek do dekoracji wielkanocnych i słodki prezent wielkanocny: To ceramiczne pudełko na słodycze w kolorze żółtym idealnie pasuje do Wielkanocy, ponieważ wiele kolorowych pisanek zdobi jego wygląd! Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest duże zielone i małe różowe jajko na pokrywce, które natychmiast przyciągają wzrok, są przedstawione trójwymiarowo i mogą być jednocześnie używane jako uchwyt. Dodatkowo można zobaczyć na froncie trzy inne jajka w kolorze żółtym, zielonym, a także pomarańczowym, które są częścią przedniej ściany i lekko bulwiasto przedstawione.

Wszystkie jajka ozdobne są ponadto malowane z drobnymi zdobieniami i pięknymi wzorami, które wyglądają tak naprawdę ładnie. Żółte wieczko wygodnie się zdejmuje i idealnie pasuje do wypustek ceramicznego pudełka z poszarpanym wzorem na dnie. Możesz użyć bonbonniere na Wielkanoc dla pysznych domowych ciasteczek, kuszących czekoladek lub nawet słodkich cukierków, a następnie umieścić go na stole w salonie jako dekorację stołu. Zaoferuj nim swoim dużym i małym gościom stylową małą przekąskę, a wypełnione domowymi smakołykami otrzymasz świetny pomysł na prezent na Wielkanoc!

Pudełko na słodycze w kolorze żółtym ma jako dekoracja na Wielkanoc wysokość około 13,5 centymetra, głębokość około 6 centymetrów i ma około 7,5 centymetra długości.

Uwaga:
Produkt nadaje się do jedzenia, ale nie można go myć w zmywarce!

Wysokość: ok. 13,5cm
Długość:approx. 7,5cm
Głębokość:około 6cm
Kolor:Żółty, Biały, Zielony, Różowy, Czerwony, Pomarańczowy
Materiał:Ceramika
Ilość:1 sztuka

Kolor:
Kolor biały, zielony, różowy, czerwony, pomarańczowy
Materiał: Ceramika
Ilość
Nr prod.: 826976-B
Waga: 0,4 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Puszka do cukierków Żółta Wielkanocna 13,5cm
Puszka do cukierków Żółta Wielkanocna 13,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.