Wiszący ptak zielony, różowy, pomarańczowy 18,5cm

27,80 zł *

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Nie tylko w kolorze zielonym, różowym i pomarańczowym, ale także w jaskrawym żółtym, ten egzotyczny ptak wiszący jest idealnym dodatkiem dekoracyjnym, który wprowadzi kolorową atmosferę lasu deszczowego i dżungli do Twojego domu! Dzięki zakrzywionemu dziobowi, koronie z piór składającej się z 3 kulistych prętów, skrzydłom przypominającym płaskorzeźby i 3 nałożonym na siebie piórom ogonowym, ptak wykonany z metalu przyciąga wzrok, a dzięki dołączonej srebrnej spiralnej sprężynie możesz go zawiesić niemal wszędzie!

Zapewnij jednak w swoich projektach dekoracyjnych i designerskich, że używasz ptasiej dekoracji tak chronionej przed wiatrem i pogodą, jak to tylko możliwe: Więc jeśli chcesz ozdobić nim taras, ganek lub balkon, zrób to w chronionym kącie. Tylko w ten sposób będziesz mógł przez długi czas cieszyć się dekoracyjnym ptakiem poruszającym się wesoło na wietrze! Ale oczywiście kolorowa figurka ptaka spodoba się również w domu lub mieszkaniu, jeśli powiesisz ją na ścianie lub suficie: Tam również można mianowicie pociągnąć ostrożnie za metalową ozdobę ozdobioną wzorem kropli wody i w ten sposób sprawić, że "poleci".

Kolorowy ptak do zawieszenia mierzy około 18,5 x 9,5 x 3,5 centymetra. W zależności od interpretacji sprężyny spiralnej wynika w stanie zawieszenia całkowita długość, która waha się w przybliżeniu między 27 a 30 centymetrów.

Długość całkowita: ok. 27cm - 30cm
Wymiary: ok. 18,5cm x 9,5cm x 3,5cm
Kolor: Zielony, Różowy, Pomarańczowy, Żółty, Czarny, Biały, Srebrny
Materiał: Metal
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 87246-ORANGE
Waga: 0,15 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiszący ptak zielony, różowy, pomarańczowy 18,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.