Wiszący ptak zielony, różowy, niebieski 19,5cm

27,80 zł *

Dostawa do 25. Stycznia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 13 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Szczególnie jako dekoracja letnia, ten ptak do powieszenia w dominujących kolorach zielonym, różowym, niebieskim, żółtym i pomarańczowym sprawia, że całkiem wspaniały! Egzotyczne zwierzę wykonane z metalu posiada również czarne, kuliste oczy, zakrzywiony, duży dziób, 2 lekko wystające skrzydła, 3 nałożone na siebie pióra ogonowe, a także 3 kuliste pręty na głowie, które stanowią koronę z piór. Dodatkowo z tyłu przymocowana jest srebrna, zaopatrzona w 2 pierścienie spiralna sprężyna, na której można zawiesić ozdobnego ptaszka.

Także przez wzór kropli wody, którym pokryta jest figurka ptaszka wykonana z metalu, patrząc na nią należy automatycznie pomyśleć o lesie deszczowym i dżungli. Więc powiesić ptaka dekoracji dla niektórych tropikalnych uczucie na wiatr i pogoda chronione miejsce na balkonie lub na tarasie i patrzeć, jak ptak wydaje się latać szczęśliwie tam i z powrotem, w górę iw dół z każdym podmuchem wiatru! Ale można też wykorzystać ptaka dekoracyjnie w pomieszczeniach: Można go na przykład przymocować do lampy w pokoju dziecięcym lub powiesić na półce w kuchni. Pozwól mu wnieść kolor do Twojej dekoracji!

Kolorowy ptak do powieszenia ma w przybliżeniu wymiary 19,5 x 8,5 x 3,5 centymetra. Dzięki dołączonej sprężynie spiralnej uzyskuje się długość całkowitą po zawieszeniu, która waha się w przybliżeniu między 24 a 27 centymetrów.

Długość całkowita: ok. 24cm - 27cm
Wymiary: ok. 19,5cm x 8,5cm x 3,5cm
Kolor: Zielony, Różowy, Niebieski, Żółty, Pomarańczowy, Czarny, Srebrny
Materiał: Metal
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 87246-BLAU
Waga: 0,15 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiszący ptak zielony, różowy, niebieski 19,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.