Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić

Opis kategorii

Kwiaciarnie są najbardziej wrażliwe na żałobę i florystykę okolicznościową. Wieniec pogrzebowy lub kompozycja kwiatowa jako biżuteria grobowa lub biżuteria urnowa powinny odpowiednio wyrażać szacunek dla żałobnych zmarłych.

W naszym asortymencie do florystycznej pamiątki znajdziesz duży wybór suszonych kwiatów i przedmiotów naturalnych do drobnych ozdób pogrzebowych. W kategorii Egzotyka znajdziesz wybielone i kolorowe egzotyczne płaczące kwiaty, asortyment bielonych naturalnych przedmiotów jest prezentowany w całości w odcieniach bieli. Oferujemy również wybór eleganckich protee i padów natury jako gotowe rozwiązania do dalszej obróbki.

Żal dla kogoś bliskiego jest czymś bardzo osobistym. Ostatnie pozdrowienie w postaci dekoracji pogrzebowej i wstążek okolicznościowych powinno być indywidualne, a tym samym wyrażać osobiste przywiązanie do zmarłego.


google_translate