Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Podkładki pod groby asortyment 4-fold 28szt.

266,30 zł * 237,10 zł * ty zapisz 11% (29,20 zł)

8,47 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Jeśli chcesz stworzyć wyszukane dekoracje pogrzebowe na dni żałoby Dzień Zaduszny i Niedzielę Zmarłych, to sięgnij po ten 4-krotny mieszany asortyment nakładek na grób! Małe, naturalne toppery wykonane są ze złożonego liścia palmowego lub włókna palmowego i są artystycznie przyozdobione, między innymi, czarnymi szyszkami sosnowymi, orzechami, ruskusem, proteą, białą wstążką w kratkę i innymi sztucznymi kwiatami, a także przyklejone do spodu długim i zakrzywionym metalowym drutem.

Z tych materiałów zostały wykonane 4 różne warianty, z których każdy jest dostępny 7 razy w tym opakowaniu zbiorczym. Dzięki metalowemu prętowi na spodniej stronie, można wygodnie wkomponować naturalną dekorację w piankę, styropian, a nawet słomę. Można więc elastycznie składać poszczególne edycje lub też rozmieszczać je na poszczególnych pracach, a następnie łączyć z innymi suszonymi kwiatami, kwiatami sztucznymi, proteami i figurkami aniołków oraz wstążką.

Dzięki mieszance ciemnych naturalnych kolorów i jasnych tkanin, suche dekoracje bardzo dobrze współgrają z każdą kombinacją kolorów, jaką wybierzesz dla swoich aranżacji pomnika, wieńców pogrzebowych i dekoracji grobu.

Nakładka na grób w 4-krotnym asortymencie jest dostarczana jako mieszanka w dużym pudełku zawierającym łącznie 28 sztuk. Pojedyncze nakładki na wieniec mogą mieć długość od 20 do 25 centymetrów.

Uwaga
: To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i kształt, kolor, rozmiar, szerokość, długość i średnica mogą się różnić i ewentualnie odbiegać od podanych wymiarów.
Nr prod.: 2602-4FACH
Waga: 4 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Podkładki pod groby asortyment 4-fold 28szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.