Podgrzewacze Pure Nature Lights czas palenia 10 godzin Świece wosk rzepakowy 8szt

20,15 zł *

2,52 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Te ekologiczne podgrzewacze obiecują czystą naturę - i spełniają tę obietnicę dzięki w 100% naturalnemu, wegańskiemu woskowi rzepakowemu ze zrównoważonej produkcji!

Wysokiej jakości światła od producenta Wenzel Kerzen są opatrzone atestem RAL i nie emitują CO2. Małe świeczki rzepakowe o czasie palenia około 10 godzin stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych podgrzewaczy. Ponadto nie zawierają substancji zapachowych ani barwników. Przezroczysta plastikowa taca jest również bardziej ekologiczna, niż mogłoby się wydawać: jest w całości wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu z czystym sumieniem i bardzo świadomie możesz cieszyć się pięknym wyglądem!

Podobnie jak na stole, przy relaksującej kąpieli lub w latarni, blask świec wprowadza nastrój medytacyjny i wyhamowanie. Ale świeca często stanowi główną atrakcję na ozdobnym talerzu lub jako element dekoracji DIY w szkle, ponieważ nie są one kolorowe, dekoracyjne światła mogą być również używane na wiele sposobów: nawet w kolorowej szklanej misce wyglądają absolutnie nastrojowo! Naturalny kremowy ton jest jednak tak samo idealny do dekoracji morskich z drobnym piaskiem i muszlami lub ślimakami morskimi, do dekoracji wielkanocnych z jaskrawymi, wczesnymi kwitnącymi kwiatami, jak i do dekoracji ślubnych w kremowych kolorach!

Otrzymasz PURE Nature Lights wykonane z rzepaku w pudełku kartonowym z recyklingu zawierającym osiem sztuk. Każdy podgrzewacz ma około 30 milimetrów wysokości i około 38 milimetrów średnicy, czyli jest większy niż rozmiar standardowy.

Wysokość:
około 30mm
Średnica: ok. Ø38mm
Kolor: naturalny
Czas palenia: ok. 10 godzin
Materiał: wosk rzepakowy, knot, plastik, metal
Ilość: 8 sztuk
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google