Plastikowe jajko 6 cm różne kolory 24st

15,95 zł *

0,66 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Wielkanocne dekoracje muszą być kolorowe! Następnie kolorowe plastikowe jajko jest odpowiednie i dlatego jest idealnym sposobem na rozprowadzenie wiosennego nastroju wielkanocnego w Twoim lokalu. Dzięki wytrzymałej nici nylonowej możesz wygodnie zawiesić pisankę, a na przykład sprawić, że dekoracyjna girlanda lub wieniec okienny będą jeszcze bardziej kolorowe i piękne.

A jeśli kolorowy kolor nie jest dla Ciebie wystarczający, możesz również pomalować jajko innymi wzorami lub nawet wkleić piękne figury wykonane z filcu i innych materiałów. Możesz także włączyć swoich najmłodszych, którzy chętnie cię wesprą. Ale nie tylko w domu będziesz mogła wyczarować fantastyczne dekoracje z pisanką, ale także w ramach dekoracji sklepu możesz stworzyć wyjątkową atmosferę i uwieść swoich klientów i gości!

Kolorowe plastikowe jajko znajduje się w torebce po 24 sztuki. Każde 4 elementy są w kolorach zielonym, pomarańczowym, żółtym, różowym, fioletowym i czerwonym. Same jaja mają długość około 6 centymetrów, a całkowita długość z nicią nylonową wynosi około 14 centymetrów. A jeśli usuniesz nić, możesz bardzo dobrze wprawić ozdobne jajko w aranżację wielkanocną, bukiet wielkanocny lub rzeźbę wielkanocną.

Rozmiar:
około 6 cm
Długość całkowita : ok. 14 cm
Kolor: zielony, pomarańczowy, żółty, różowy, fioletowy, czerwony
Materiał:
tworzywo sztuczne
Ilość: 24 sztuki (4 na kolor)


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.