Pisanki do zawieszenia mix mix kolorów 6cm 18szt

32,60 zł *

1,81 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Ten kolorowy asortyment wiszących pisanek jest właśnie tym, co nadaje się na Twój krzew wielkanocny! Małe plastikowe jajka są dostępne w zestawie 18 sztuk, w kolorach żółtym, zielonym i pomarańczowym w równych częściach. Każde jajko jest ozdobione w środku szerszym, jaśniejszym paskiem z ładnym kwiatowym wzorem i 4 wąskimi paskami w innym kolorze - zielonym na pomarańczowym, pomarańczowym na żółtym, żółtym na zielonym. W tym celu do górnej części każdego jajka wielkanocnego przymocowana jest słodka kokardka i biała wstążka z tkaniny.

Masz możliwość użycia ozdobnych jaj z asortymentu Viana posortowanych według kolorów lub pomieszanych w różnych kolorach: czy to na wspomnianym wyżej krzewie wielkanocnym, na ozdobnej gałęzi w oknie wystawowym, na wieńcu ściennym, czy na gałęziach otwieranych w wazonie postawiłem stół - kolorowa dekoracja wielkanocna wszędzie wygląda bardzo uroczo. Możesz także przymocować jedno lub więcej plastikowych jajek do kosza wypełnionego trawą wielkanocną, słodyczami i figurką królika, a także do pudełka. Bez względu na to, który wariant Ci się najbardziej podoba: kolorowe jajka tworzą atmosferę wielkanocną!

Dostajesz mieszankę kolorowych jajek wielkanocnych do zawieszania w plastikowej torbie, która jest przewiązana białą wstążką. Każde jajko ma około 6 centymetrów wysokości i przybliżoną średnicę 4,5 centymetra. Ogólnie wieszaki mają około 14 centymetrów długości.

Długość całkowita: ok. 14 cm
Rozmiar jajka : ok. 6 cm
Średnica jajka : ok. 4,5 cm
Kolor : żółty, zielony, pomarańczowy, jasnożółty, jasnopomarańczowy, jasnozielony, biały
Materiał : tworzywo sztuczne, tkanina
Ilość : 18 sztuk, 6 na kolor


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.