Pisanki do zawieszania kolorowe 4cm 12szt

17,30 € * 13,80 zł * ty zapisz 20% (3,50 zł)

1,15 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Och, jak piękne są te kolorowe pisanki do powieszenia! W ramach wysokiej jakości asortymentu marki premium VIANA, jajka ozdobne są zaprojektowane ze szczególną dbałością o szczegóły. Wykonane ze stabilnego, ale lekkiego plastiku, jajka świecą w trzech różnych kolorach: zielonym, turkusowym i różowym. Są również malowane paskami i kwiatami. Po prostu magiczne. Dzięki praktycznemu sznurkowi ozdobne wieszaki można w mgnieniu oka zintegrować z elegancką dekoracją wielkanocną.

Naturalna dekoracja z gałęziami i gałązkami, zawieszonymi na tych szlachetnych pisankach, jest szczególnie cudowna. Jeśli są wielkanocne króliczki, na których można polegać, aranżacja wielkanocna jest idealna. Wystarczy umieścić go w wazonie i cieszyć się widokiem. Czy to w domu, czy w celach komercyjnych na ladzie sklepowej lub w recepcji - tak atrakcyjna dekoracja wielkanocna cieszy każdego widza.

Ekskluzywne pisanki jako wieszaki oferowane są w szlachetnej torbie z organzy zawierającej łącznie 12 sztuk, a cztery z nich należą do jednego z wariantów kolorystycznych. Jajka mają około 4 centymetry wysokości i mają całkowitą długość około 12 centymetrów ze sznurkiem.

Rozmiar: około 4 cm
Długość całkowita: ok. 12 cm
Kolor: biały, zielony, żółty, turkusowy, różowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość: 12 sztuk, 4 na wariant


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.