Pisanka plastikowa kolorowa 16cm 3szt

50,55 zł *

16,85 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Idealna dekoracja na duży wiosenny bukiet lub ozdobne drzewo w miejscu chronionym przed wiatrem i warunkami pogodowymi na balkonie lub tarasie: dzięki takim pisankom wykonanym z kolorowego plastiku wprowadzisz nastrój na Wielkanoc, a jednocześnie zaprojektujesz zapraszającą dekorację, która jest po prostu przyjemnością. Trzy duże ozdobne jajka wykonane z wytrzymałego plastiku idealnie pasują do swoich jasnych kolorów, pomarańczowego, żółtego i zielonego oraz kwiatowych ozdób na wiosnę i są po prostu zachwycające dzięki uroczym kokardkom z zawieszeniem.

Jeśli chcesz udekorować swój salon lub strefę wejściową hotelu lub restauracji dużym bukietem forsycji lub gałęzi wiśni, na przykład, pisanki do zawieszenia są idealne do indywidualnego zdobienia. Robią również dużo większych roślin doniczkowych w kawiarni lub na targach i nadają się nie tylko do robienia oryginalnych dekoracji okien lub drzwi. Oczywiście nie musisz koniecznie wieszać jajek, możesz równie skutecznie włączyć je we wspaniałe aranżacje wielkanocne i wieńce na drzwi lub po prostu umieścić je w ładnym koszyku wielkanocnym.

Zestaw zawiera 3 duże plastikowe pisanki w kolorach pomarańczowym, żółtym i zielonym. Każde jajko ma rozmiar około 11 x 16 centymetrów i ma pętlę do zawieszenia.

Rozmiar: około 11 cm x 16 cm
Kolor: zielony, żółty, pomarańczowy
Materiał: plastik, satynowa wstążka
Ilość: 3 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.