Motyl piórko na druciku 12cm Biały 3szt

17,30 zł *

5,77 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Motyle z białych piór z magiczną miką z prawdziwych piór to dyskretna dekoracja do gałęzi, wianków i doniczek. Są kunsztownie wykonane, a dzięki neutralnemu kolorowi można je łączyć z wieloma innymi dodatkami. Ciało i skrzydła dyskretnie połyskują w brokatowej poświacie, a delikatne cekiny stanowią lukrową ozdobę. Do ozdobnego motyla dołączony jest już biały drucik, dzięki czemu można go od razu udekorować.

Pełne charyzmy miłości i zmian motyle idealnie nadają się również na romantyczną dekorację ślubną. Z jego efektownym wyglądem, motyl byłby wisienką na szczycie świątecznych dekoracji miejsca ślubu. Na przykład, można włączyć motyle pióra w bukiet ślubny, bukiety w dekoracji stołu, a nawet we włosy panny młodej. Nawet z dala od tej świątecznej okazji motyl wnosi świeżą lekkość do dekoracji. Wystarczy umieścić go w doniczce i pozwolić mu się oczarować.

Motyle ze skrzydłami wykonanymi z piór wzmocnionych plastikiem znajdują się w pudełku po 3 sztuki w sumie i mają po około 12 centymetrów szerokości i 9 centymetrów długości. Drut ma długość około 14 centymetrów.

Szerokość: ok. 12cm
Długość: ok. 9cm
Przewód: ok. 14cm
Kolor:Biały, brokat
Materiał:Plastik, ptasie pióra, przewód
Ilość:3 sztuki


Nr prod.: 728867
Waga: 0,25 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motyl piórko na druciku 12cm Biały 3szt
Motyl piórko na druciku 12cm Biały 3szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.