Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Bukszpan kula sztuczna zielona Ø32cm

110,40 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 13 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Szukasz świeżej, wiosennej dekoracji do swojego przedpokoju lub przestrzeni biznesowej? Spójrzcie na tę sztuczną kulę z bukszpanu w kolorze zielonym! Roślinny przepych sprawdza się również w miejscach, które są mało nasłonecznione lub w których nie można zadbać o prawdziwe rośliny. W takich sytuacjach warto zazielenić wnętrza słabo oświetlone i przeznaczone do celów biznesowych za pomocą sztucznych roślin, takich jak ten plastikowy bukszpan. Gąszcz zielonych liści po prostu emanuje spokojem i roztacza naturalną atmosferę. Nie wymaga wody, prawie nie wymaga pielęgnacji, jest niezwykle trwała i w niczym nie ustępuje swoim naturalnym odpowiednikom. Szczególnie piękne jest umieszczenie sztucznego krzewu w dużym wazonie w kształcie kielicha, który, nawiasem mówiąc, również znajdą Państwo w naszej ofercie. To wspaniałe dzieło możesz dalej dekorować do woli, na przykład wyposażyć plastikowy krzew w lampki choinkowe lub małe figurki dekoracyjne na Wielkanoc.

Buxus, jak jest botanicznie nazywany również, jest jedną z najstarszych roślin użytkowych w ogóle i dlatego jest pełen symbolicznej mocy i tradycji. Szczególnie jego małe liście inspirują, które rosną na gęsto rozgałęzionych gałęziach. W ten sposób uzyskuje się krzaczasty wygląd, który jest szczególnie efektowny w formie krzewu lub krzewinki. Ogrodnicy amatorzy uwielbiają formować krzewy w geometryczne kształty w ogrodzie, takie jak kule. Ta kula z bukszpanu wygląda dokładnie tak, jak prawdziwa kreacja ogrodowa. Niezliczona ilość sztucznych gałęzi i liści została przymocowana do solidnego plastikowego stelaża w kształcie kuli. Kula roślinna z linii produktów VIANA wygląda niezwykle realistycznie i przekonuje nieprzejrzystym wzrostem liści.

Kula bukszpanowa w kolorze zielonym ma średnicę około 32 centymetrów i składa się z zielonej kuli łaciatej, na której przymocowanych jest wiele małych kępek liści bukszpanu.

Średnica: ok. Ø32cm
Kolor: Zielony
Materiał: Plastik
Ilość: 1 sztuka

Kolejność: 1 szt.
producenci: Viana ®
Nr prod.: 64671
Waga: 1 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Bukszpan kula sztuczna zielona Ø32cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.