Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Piasek barwiony 0,1-0,5mm natura 2kg

20,75 zł *

10,38 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Wykonaj z tego kolorowego piasku w jego oryginalnym, naturalnym kolorze wspaniałą klepsydrę lub stwórz fascynującą dekorację na parapet! Drobny piasek nie tylko wygląda jak świeżo przywieziony z piaszczystej plaży mórz południowych, ale jest też taki w dotyku.

Możesz więc na przykład stworzyć wymarzoną morską dekorację: Najpierw weź odpowiednią podstawę, np. ozdobną miskę, na której widać muszlę i rozgwiazdę, wsyp do niej trochę rozsypanego piasku, a następnie połóż na niej prawdziwe muszle z mieszanki, prawdziwą suszoną rozgwiazdę i Suche Drzewo - rezultat Cię zachwyci! Całość możesz następnie zaaranżować, na przykład nastrojowo w swojej łazience lub również postawić na kredensie w salonie.

Piasek kolorowy w naturalnym kolorze znajduje się w worku o łącznej wadze 2 kilogramów. Pojedyncze kamienie tego naturalnego produktu mają wielkość od około 0,1 do 0,5 milimetra. Z piasku można również tworzyć kreatywne kolaże, murale i obrazy z piasku. Możesz również zaangażować swoje dzieci lub wnuki, które z pewnością będą miały dużo zabawy!

Uwaga:To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom związanym z naturą, a zatem w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy podanych wymiarów mogą się różnić!

Rozmiar: approx. 0.1mm - 0.5mm
Kolor: Naturalny
Materiał:Piasek

Waga: 2kg

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są w niej wyraźnie uwzględnione.


Nr prod.: sa19904
Waga: 2,15 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Piasek barwiony 0,1-0,5mm natura 2kg
Piasek barwiony 0,1-0,5mm natura 2kg
Piasek barwiony 0,1-0,5mm natura 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.