Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 46cm x 45cm 2szt.

138,00 zł *

69,00 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Nadal szukasz pomysłu, jak można umieścić świeżo ścięte kwiaty lub sztuczne kwiaty uroczo w scenie? W takim razie zielone serce z pianki plug-in firmy OASIS® jest właśnie dla Ciebie. Możesz tu wstawić kwiaty, liście i inne materiały dekoracyjne zgodnie z Twoją wyobraźnią i okazją.

Serce z mokrej pianki plug-in jest bardzo stabilne dzięki twardej piankowej podstawie. Wspaniale nadaje się jako baza do romantycznej dekoracji walentynkowej w domach towarowych. Również Twój ukochany ucieszy się z udekorowanego kwiatami prezentu urodzinowego. W okresie bożonarodzeniowym można udekorować masę wtykową poinsecją. Kolorowe szklane kule, sznur świateł i małe ozdobne opakowania również mogą być dekoracją. Dodatkowo, miłym pomysłem może być również pozostawienie serca dzieciom do majsterkowania.Może sprawi im frajdę ozdobienie serca kwiatami o cienkich i grubych łodygach?!

Piankowe serce z korka OASIS® ma w przybliżeniu wymiary 46 centymetrów na 45 centymetrów. Ma około 5,5 centymetra wysokości. Zestaw dwóch sztuk otrzymasz w przezroczystej folii.

Wymiary: ok. 46cm x 45cm
Wysokość: ok. 5,5cm
Kolor: Zielony
Materiał: Pianka plug-in, twarda pianka
Ilość: 2 sztuki
Uwaga: Na zdjęciach produktu pokazane akcesoria i elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę, chyba że są wyraźnie dołączone.
Nr prod.: 11-08224
Waga: 0,52 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 46cm x 45cm 2szt.
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 46cm x 45cm 2szt.
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 46cm x 45cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.