Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pianka korkowa serce 3D masa korkowa zielona 38cm x 37cm x 8cm 2St

110,10 zł *

55,05 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Z sercem z zielonej pianki plug-in możesz stworzyć ładną walentynkową dekorację ze świeżymi kwiatami plug-in i zielenią ciętą. Serce z pianki korkowej ma dno wykonane z wodoodpornej twardej pianki. Dzięki temu zyskuje stabilność.
Mech wtykowy super nadaje się jako podstawa do różanego serca. Wspaniały prezent na Dzień Matki! Można też użyć mchu korkowego do dekoracji stołu na weselu. Tutaj udekorowany symbol miłości zapewnia świąteczny nastrój. Również jako kwiatowa niespodzianka na urodziny, zatkane dekoracyjne serce jest idealne. Dekoracyjna masa wtyczkowa w kształcie serca nadaje się również na uroczystości rocznicowe, otwarcia firm i do dekoracji okien. Na przykład, można go użyć do promowania podróży poślubnej w swoim biurze podróży. Ozdobione serce 3D stanowi również stylową dekorację w sklepie z odzieżą ślubną. Dzięki suszonym i sztucznym kwiatom stworzysz trwałą dekorację pomieszczenia.

Serce Oasis® z materiału wtykowego dostarczane jest w zestawie 2 sztuk. Każde serce ma wymiary około 38 centymetrów na 37 centymetrów na 6 centymetrów.

Wymiary: ok. 38cm x 37cm x 6cm
Kolor: Zielony, bezbarwny
Materiał: Mokra pianka, plastik
Ilość: 2 sztuki

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów oraz elementy dekoracyjne nie wchodzą w skład zestawu, chyba że zostały do niego dołączone.
Nr prod.: 11-08223
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Pianka korkowa serce 3D masa korkowa zielona 38cm x 37cm x 8cm 2St
Pianka korkowa serce 3D masa korkowa zielona 38cm x 37cm x 8cm 2St
Pianka korkowa serce 3D masa korkowa zielona 38cm x 37cm x 8cm 2St
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.