Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pianka korkowa 3D serce z masą do zatyczkowania stóp zielona 30cm x 28cm

88,05 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Czy dekoracje kwiatowe to Twój romans serca? Polecamy wtedy serce 3D z pianki OASIS® Bioline®. Jest to idealna podstawa dla kochających kwiatowe kreacje. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uczucie, miłość i serce, można użyć pianki plug-in. Wystarczy wspomnieć o ślubach, urodzinach, Walentynkach i Dniu Matki. Profesjonalni floryści i majsterkowicze będą zachwyceni możliwością stworzenia wyjątkowej dekoracji na imprezę. Dzięki specjalnemu kształtowi stojaka, Twoje kompozycje kwiatowe zyskują przestrzenną głębię. W ten sposób są one doskonale osadzone w scenie.

Serce deco jest wstępnie wykonane. Więc nie musisz go ciąć. Nie ma więc odpadów z pianki. Mokrą piankę wtykową można dowolnie wyposażyć w sztuczne kwiaty, suszone kwiaty i inne elementy dekoracyjne. Szczególnie dobrze nadaje się serce pianki wtykowej do kwiatów o krótkich lub złamanych łodygach. Dzięki stabilnej drewnianej podstawie, wstępnie uformowany mech wtykowy stoi pewnie na równym podłożu. Produkty z serii Bioline® firmy OASIS® charakteryzują się najwyższą jakością. Ponadto, są one przetwarzane przyjazne dla środowiska.

Serce 3D z zielonej pianki plug-in posiada drewnianą stopę. Wymiary to około 30 centymetrów na 28 centymetrów na 17 centymetrów.

Cechy szczególne:

- z drewnianą podstawą
- przyjazny dla środowiska

Uwaga: Na zdjęciach produktu pokazane są akcesoria i elementy dekoracyjne, które nie są zawarte w zestawie, chyba że są wyraźnie dołączone.

Wymiary: ok. 30cm x 28cm x 17cm
Kolor: zielony
Materiał: mokra pianka, drewno
Ilość: 1 sztuka

Nr prod.: 11-09009
Waga: 0,8 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Pianka korkowa 3D serce z masą do zatyczkowania stóp zielona 30cm x 28cm
Pianka korkowa 3D serce z masą do zatyczkowania stóp zielona 30cm x 28cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.