Pampas Grass White Sztuczna sucha trawa Sztuczne rośliny

42,15 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Popularna sucha trawa pampasowa jest teraz dostępna również w wersji sztucznej! Trawa ozdobna marki premium VIANA jest obficie flokowana w kolorze białym. W ten sposób osiąga uderzające podobieństwo do krzaczastego oryginału. Jest często stosowany w suchej dekoracji w wariantach bielonych i kolorowych - ale trawa ozdobna występuje w naturze właśnie w tym promiennym kolorze!

Drut znajdujący się wewnątrz sprawia, że rękojeść jest jeszcze bardziej wytrzymała i umożliwia łatwe mocowanie np. W piance kwiatowej. W poszczególnych gałązkach znajdują się również cienkie druciki - można nieco rozłożyć suchą dekorację i nadać jej trochę przewiewności.

Umieść białe liście w wazonie na wysokim piętrze - nada to Twojemu salonowi naturalny, nieco egzotyczny akcent. Sztuczną trawę można również układać dekoracyjnie na meblach. Ponieważ nie kruszy się w przeciwieństwie do prawdziwej suchej florystyki, jest również ucztą dla oczu w korytarzu lub przejściu. Ponadto sztuczny bukiet suszący ma tę decydującą zaletę, że alergicy mogą go bez wahania ustawić w Twoim domu! Te suche trawy sprawdzają się również jako dyskretne przyciąganie wzroku w poczekalni, recepcji czy przy wejściu do firm i hoteli. Wszystko w kolorze białym lub razem z innymi sztucznymi roślinami w naturalnych lub jasnych kolorach, możesz zrealizować tak wiele trwałych pomysłów na dekorację!

Sztuczna trawa ozdobna jest wykonana z tworzywa sztucznego i metalu i ma około 92 centymetrów wysokości, około 31 centymetrów na kępie trawy i 61 centymetrów na długiej łodydze

Wysokość całkowita:
ok. 92 cm
Kolor: biały, brązowy
Materiał: plastik, metal
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google