Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pampas Grass White Cream Artificial Dry Grass Deco 82cm

21,10 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Trawa pampasowa w kolorze białego kremu to również sztuczna uczta dla oczu! Popularnego klasyka wśród suchych traw nie może zabraknąć w żadnej dekoracji z suchej florystyki. Dlatego też ta sztuczna trawa ozdobna oferuje teraz równie trwałą, ale bardziej wytrzymałą wersję na długiej łodydze. Ponieważ sztuczna roślina wygląda jak prawdziwa, można ją ułożyć nawet z suchymi dekoracjami. Gruba łodyga niezawodnie utrzymuje dekoracyjną trawę w pionie w wysokim wazonie podłogowym, ale dzięki drucianemu rdzeniowi można ją również wyginać lub skracać.

Dlatego sztuczna trawa pampasowa nadaje się nie tylko do suchego bukietu sztucznych roślin, ale również do indywidualnego suchego wieńca, w którym połączysz trwałe naturalne materiały i sztuczne trawy. Nieważne, czy nie lubisz odkurzać i dlatego wolisz sztuczne suche kwiaty, czy też szukasz jesiennej dekoracji do wejścia, hotelu lub restauracji - dekoracyjna trawa pampasowa w kolorze białym spełnia wszystkie wymagania.

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów, jak również elementy dekoracyjne nie są uwzględnione w asortymencie, chyba że zostały wyraźnie uwzględnione.
Wysokość całkowita: ok. 82cm
Kolor:Kremowo-biały, Brązowy, Zielony
Materiał:Plastik, Metal
Linia produktów:Viana
Ilość: 1 sztuka
producenci: Viana ®
Nr prod.: 68919
Waga: 0,36 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Pampas Grass White Cream Artificial Dry Grass Deco 82cm
Pampas Grass White Cream Artificial Dry Grass Deco 82cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.