Zawieszka dekoracyjna Motyl różowy brokat10cm 6szt

42,00 zł *

7,00 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 12 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Gdy wiosną przyroda powoli budzi się ze swojej hibernacji, w dekoracji nie może zabraknąć motyli ozdobnych, takich jak ten. Obok zajączków, jajek i kwiatów są zwiastunami wiosny par excellence i oczarowują swoim wdzięcznym wyglądem każdego oglądającego wiosenne dekoracje. I tak te dekoracyjne wieszaki jako motyle zostały artystycznie zaprojektowane z drewna. Ich peppy pink z błyszczącą powierzchnią w ciągu kilku sekund staje się stylowym elementem przyciągającym wzrok i szczególnie idealnie wyróżnia się w radosnej, wiosennej atmosferze.

Kreuj z motylami, aby powiesić wiosenne aranżacje, które zapraszają do marzeń. Dekoracyjne gałęzie lub gałązki brzozowe mogą być cudownie ozdobione sztucznymi motylami, które wtedy wydają się prawie jakby unosiły się w pomieszczeniu. Jako efektowną dekorację okienną można na przykład nawlec drewniane motyle na sznurek, a następnie rozciągnąć go w poprzek okna. W tym sensie tworzy również wspaniały mobil dla pokoju dziecinnego. Po prostu uroczy ten kolorowy splendor uroczych motylków! Puść wodze fantazji i dekoruj na wesoło. Dekoracyjne motyle po prostu osładzają ciepłą porę roku!

Motylki do zawieszenia wysokiej jakości marki VIANA mają wielkość około 10 centymetrów i są wraz ze sznurkiem do zawieszenia o łącznej długości około 16,5 centymetra. Dekofalter otrzymują Państwo w zestawie 6 sztuk.

Długość całkowita: ok. 16,5cm
Rozmiar: ok. 10cm
Kolor:różowy, brokat
Materiał:drewno, sznurek
Ilość:6 sztuk

Kolor: różowy, brokat
Materiał: drewno, sznurek
Kolor: różowy, brokat
Materiał: drewno, sznurek
Ilość:6 sztuk


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63610
Waga: 0,05 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Zawieszka dekoracyjna Motyl różowy brokat10cm 6szt
Zawieszka dekoracyjna Motyl różowy brokat10cm 6szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.