Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Grzybek ozdobny na druciku 3cm - 5cm 24szt.

42,10 zł * 37,50 zł * ty zapisz 11% (4,60 zł)

1,56 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Październik **

Opis produktuOpis produktu

Uzupełnij swoje jesienne aranżacje tym dekoracyjnym grzybkiem na druciku! Mały sztuczny grzybek przypomina trochę małe, świeże grzybki, które można znaleźć w jesiennym lesie i jest odpowiednio zaprojektowany pod względem kształtu, koloru i wielkości. W związku z tym poszczególne egzemplarze mają również różne rozmiary. Każdy grzyb jest tym samym na metalowym drucie, który początkowo jest utrzymany w jasnobrązowym kolorze, a następnie zmienia się w praktyczny zielony.

Drut wtykowy jest tym samym lekko giętki i stabilny wymiarowo, dzięki czemu można również owinąć sztucznego grzyba wokół słomianego pierścienia na jesienny wieniec lub pracować w piance wtykowej. Można go wykorzystać do stworzenia jesiennej aranżacji lub jako uzupełnienie bukietu kwiatów. Sztuczny grzybek wygląda szczególnie szykownie, jeśli stworzysz z niego jesienną łąkę na wystawę sklepową lub dekorację w salonie sprzedaży. Połącz grzyba leśnego z ozdobnym trawnikiem, liśćmi i kawałkiem drewna, aby stworzyć niepowtarzalną dekorację dla Twojego lokalu!

Grzybek dekoracyjny na druciku występuje w 24 sztukach w woreczku. Każde 6 sztuk jest połączone w wiązkę i może być łatwo rozpakowane. Dzięki drucikowi grzybki mogą mieć długość circa od 12 do 14 centymetrów, natomiast same grzybki mogą mieć długość circa od 3 do 5 centymetrów.

Długość całkowita: ok. 12cm - 14cm
Rozmiar: ok. 3cm - 5cm
Kolor: brązowy, biały, zielony
Materiał: Plastik, metal
Ilość: 24 sztuki


Nr prod.: 26970
Waga: 0,25 kg
Dostawa do: 4. Październik **

więcej zdjęć przedmiotów

Grzybek ozdobny na druciku 3cm - 5cm 24szt.
Grzybek ozdobny na druciku 3cm - 5cm 24szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.