Deco Parrot Red 44cm

89,70 zł *

Dostawa do 25. Stycznia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 2 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Natychmiastowy wyjazd w kierunku tropików! Z tą imponującą papugą dekoracyjną otrzymasz fascynujący dodatek dekoracyjny z tropikalnym klimatem. Na świecie istnieje około 1000 różnych gatunków papug. Jedną z najbardziej znanych jest makolągwa, którą można tu dostać. Lekki korpus ptaka jest wyposażony w prawdziwe pióra, skrzydła i pióra ogona są w pasujących kolorach. Dzióbek wykonany jest z plastiku, paluszki owinięte są filcowym sznurkiem. Palce papugi dekoracyjnej są zginane, co umożliwia umieszczenie jej np. na słupku. Dodatkowo, cztery cienkie druciki są przymocowane do pazurów, aby przymocować go w wybranym miejscu.

Dzięki jaskrawoczerwonemu kolorowi i prawdziwym piórom, ten sztuczny ptak udekoruje każdą imprezę w tropikalnym klimacie lub pirackie urodziny dziecka! Ale również jako atrakcyjna letnia dekoracja, wspaniała egzotyka jest idealna. Możesz umieścić go na ozdobnej gałęzi, w kompozycjach kwiatowych lub wieńcach, a nawet pozwolić mu latać z sufitu! W tym samym czasie, realistyczny, szczegółowy model jest piękny do oglądania i na pewno nie odleci od Ciebie! Dobry nastrój gwarantowany.

Papuga dekoracyjna ma imponujące wymiary około 44 na 11 centymetrów.

Szerokość: ok. 11cm
Długość: ok. 44cm
Kolor: Czerwony, Żółty, Biały, Czarny, Niebieski
Materiał: Plastik, Pióra, Metal
Ilość: 1 sztuka

Uwaga: Akcesoria i przedmioty dekoracyjne przedstawione na zdjęciach produktu nie są częścią oferty produktowej, chyba że są wyraźnie dołączone.

Nr prod.: 352254
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Deco Parrot Red 44cm
Deco Parrot Red 44cm
Deco Parrot Red 44cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.