Dekoracja rozproszona motyl różowy brokat 5/4/3cm 24szt.

28,20 zł *

1,18 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Wykonaj dekorację stołu na wiosnę i lato z tymi uroczymi, ale jednocześnie eleganckimi motylami wykonanymi z drewna. Taki uroczy scatter deco po prostu działa cuda i łatwo. Motylki dekoracyjne wykonane są z drewna i dostępne w trzech różnych rozmiarach. Bardzo wyjątkowa jest ich różowa brokatowa powłoka, dzięki której wciągniesz wszystkich pod ich czar.

Więc dzieci z pewnością zrobią jasne oczy na następnym przyjęciu urodzinowym dla dzieci, gdy zobaczą stół z tymi brokatowymi motylami! Jest to również idealny prezent dla gospodyni dla każdego dziecka. Drewniane motyle będą wyglądać równie fascynująco na elementach florystycznych, takich jak aranżacje stołów czy wieńce na drzwi. W tym celu można użyć gorącego kleju, aby przymocować dekoracje motyli do podstawy lub nawet zrobić urocze szpilki dekoracyjne, przyklejając ozdobne motyle do drewnianego patyczka.

Dekoracja rozproszona VIANA z motylków w kolorze różowym z brokatem dostarczana jest do Państwa w pudełku w zestawie 24 sztuk. Wielkość motyli waha się od około 3 centymetrów do 4 do 5 centymetrów.

Rozmiar: ok. 3cm, 4cm, 5cm
Kolor: różowy brokat
Materiał:Drewno
Ilość: 24 sztuki


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63613
Waga: 0,06 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Dekoracja rozproszona motyl różowy brokat 5/4/3cm 24szt.
Dekoracja rozproszona motyl różowy brokat 5/4/3cm 24szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.