Ochrona roślin

Więcej kategorii

Choroby grzybicze

Choroby grzybicze Nazywa się je pleśnią, sadzą gwiazdową, plamistością liści lub rdzą - choroby grzybowe roślin ozdobnych, owoce i warzywa są koszmarem dla każdego ogrodnika. Zainfekowane rośliny są nie tylko smutnym widokiem, ale także zagrożone śmiercią. Pierwsze oznaki to często potargane, uschnięte lub nakrapiane liście, gnijące na owocach, pąkach i korzeniach lub biała powłoka. Następnie należy podjąć odpowiednie środki w celu kontroli grzyba i zapobiegania dalszemu atakowi grzybów.


...

Kret, ślimak i spółka

Kret, ślimak i spółka Ogród kuchenny jest pożądanym źródłem jedzenia dla niekochanych gości, takich jak pieprzyki, ślimaki i tym podobne. Szkodniki nie tylko niszczą zbiory, ale także nie są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi. Szkodniki dla domu i ogrodu mogą być stosowane do niezawodnego zwalczania szkodników.

Przynęta na ziarno, gaz z norników, trucizna na szczury i ziarno ślimaka do ogrodu bez szkodników

Ponieważ kretowiska mogą powodować wypadki w ogrodzie,...

Mszyca, gąsienica i spółka

Mszyca, gąsienica i spółka Zaraz po rozpoczęciu sezonu ogrodniczego ogrodnicy, ogrodnicy hobbyści i kwiaciarnie muszą zmagać się z wszami, gąsienicami i innymi szkodnikami. Niektórzy z tych niekochanych gości są nawet uciążliwi dla roślin domowych przez cały rok. W naszej ofercie pestycydów znajdziesz duży wybór wysoce skutecznych środków, które są dostosowane do konkretnych rodzajów szkodników, rodzajów roślin i lokalizacji.

Żółta deska, spray owadów, pierścień klejący i pestycydy przeciwko mszycom,...

Trawnik, chwasty itp.

Trawnik, chwasty itp. Zadbany trawnik w bujnej zieleni to marzenie każdego ogrodnika zajmującego się hobby i działkami. Ale gęsty, zielony trawnik wymaga dużo staranności i regularnego usuwania chwastów i mchu. Kamienne ścieżki, ściany i brukowane wejścia na dziedziniec są często przejmowane przez niepożądane rośliny. Pomagają tutaj również środki do usuwania chwastów w naszym sklepie internetowym.

Środki do usuwania chwastów są dostępne w postaci sprayu do opryskiwania i podlewania. Możesz także...
Każda kwiaciarnia i ogrodnik hobby chce zdrowych roślin domowych i ogrodowych. Jednak choroby, szkodniki i chwasty często niszczą marzenie o idealnym ogrodzie i pięknie kwitnących roślinach ozdobnych. Środki ochrony roślin zapewniają tutaj niezawodną ochronę.

Środki ochrony roślin należy wykonywać ostrożnie. W zależności od porażenia konieczne jest indywidualne leczenie, aby nie zaszkodzić innym roślinom, zwierzętom i owadom. W naszym dobrze zaopatrzonym ogrodowym sklepie internetowym znajdziesz odpowiednie środki ochrony roślin w zależności od zastosowania, rodzaju rośliny i problemu.

Środki przeciw mszycy, gąsienica itp. Są dostępne dla roślin domowych, szklarniowych i ogrodowych. Czy to spray, przynęta czy pałeczki - nasze pestycydy działają niezawodnie. Środki na pieprzyki, ślimaki itp. Skutecznie usuwają ślimaki z przydatnych łóżek. Jednocześnie oferujemy łagodny sposób na wyeliminowanie moli i norników. Nasze środki ochrony roślin przed chorobami grzybowymi są kompatybilne z roślinami i niezawodnie chronią rośliny domowe i ogrodowe przed atakiem grzybów. W naszym trawniku, chwastach i innych roślinach znajdziesz różnorodne środki przeciwko wszelkim rodzajom chwastów i bujnego zielonego trawnika. Dzięki szerokiej gamie środków ochrony roślin w naszym sklepie internetowym rośliny są chronione i zdrowe przez cały rok.

google_translate
Youtube Channel