Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Table Deco Mini pianka wtykana 8szt.

50,10 zł *

8,35 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 12 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

OASIS® Table Deco mini składa się z małych piankowych klocków, z których każdy znajduje się w miseczce wykonanej z białego plastiku, dzięki czemu może być łatwo wykorzystany do stworzenia imponujących aranżacji stołu na różne okazje. Możesz umieścić świeże kwiaty na górze, jak również z boku mchu i podlewać je bez problemu, ponieważ plastikowa miska służy jako zbiornik wody. Na przykład, połącz wspaniałe kwiaty róży, lilii lub orchidei z dużą ilością zieleni i długimi pnączami bluszczu, które możesz również przeciągnąć nad podstawą aranżacji. Wspaniałe zrobić sobie w takim zespole to jeszcze szlachetne organzy wstążki i mieniące Dekoperlen.

Na uroczystości ślubnej, można rozpowszechniać małe ustalenia tabeli bardzo ładne na długim stole, a także użyć do dekoracji bufet i ławki. Oczywiście, można również użyć jedwabiu kwiaty i róże pianki oprócz świeżych kwiatów w projekcie i ukryć miskę z pomocą długich traw lub nawet niektóre tkaniny lub wstążki dekoracyjne. Na bazie prostokątnych kompozycji kwiatowych można również tworzyć sezonowe aranżacje i dekoracje kwiatowe, na przykład na wiosnę lub adwent. Takie sprytne aranżacje są o drogie kwiatowe prezenty i czarujące dekoracje do kredensów, stolików kanapowych i witryn sklepowych.

OASIS® Table Deco mini to zestaw łącznie 8 małych cegiełek z mokrej pianki z każdą przynależną plastikową tacką.
Nr prod.: 11-04042
Waga: 0,3 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

OASIS® Table Deco Mini pianka wtykana 8szt.
OASIS® Table Deco Mini pianka wtykana 8szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.