Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Serce z dnem 17cm 4szt.

58,95 zł *

14,74 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Wspaniałe aranżacje stołów są wspaniałą ozdobą romantycznego wesela i mogą być indywidualnie zaprojektowane z sercem OASIS® z podstawą. Zielona mokra pianka została wycięta w stylizowany kształt serca, a dzięki solidnej i wodoodpornej podstawie z czarnego tworzywa sztucznego, może być szczególnie dobrze wykorzystana ze świeżymi kwiatami i trawami. Podstawa działa jak zbiornik wody, dzięki czemu mech pozostaje wilgotny przez cały czas i utrzymuje kwiaty w świeżości. Ponieważ plastikowa taca posiada również zakładkę do zawieszenia, możesz również wykorzystać swoje kreacje jako ekstrawagancką dekorację ścienną lub okienną.

Neutralna baza do aranżacji kwiatowych może być przygotowana na różne okazje. Podczas gdy dla kwiatowej dekoracji ślubnej głównie bogate kwiaty, róże piankowe, dekoracyjne serca i wstążki z organzy są używane, może być z pomocą suszonych kwiatów, szyszek i egzotyki również wdzięczny układ grobu dla dni pamięci razem. Czarne tło i boki piankowych serc można dowolnie ukryć, układając je gęsto i obficie, owijając pasującą do nich ozdobną wstążką lub nawet wykładając mchem. Oczywiście, można również zrobić fantazyjne dekoracje świąteczne do serc z pianki korkowej i przekształcić je z zielenią jodłową, poinsecją, szyszkami i małą świecą filarową w eleganckie aranżacje na stół adwentowy.

Serca z pianki korkowej OASIS® z podstawą z mocnego tworzywa sztucznego są dostarczane w zestawie 4 sztuk i mogą być łatwo podlewane od dołu. Serca mają wymiary około 17 x 17 x 3 centymetry.

Rozmiar:ok. 17 x 17 x 3cm
Kolor:Zielony, Czarny
Materiał:Pianka wet plug-in, plastik
Ilość:4 sztuki


Nr prod.: 11-03089
Waga: 0,4 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Serce z dnem 17cm 4szt.
OASIS® Serce z dnem 17cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.