Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Biolit® serce małe 25cm 4szt.

92,75 zł *

23,19 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Idealna podstawa dla Twojej dekoracji pogrzebowej! Małe serce Biolit® firmy OASIS® wykonane jest ze znanej i cenionej przez florystów pianki ciętej, która jest łatwa w obróbce i dlatego może być doskonale wykorzystywana do suchych i mokrych kompozycji kwiatowych.

Kształt serca jest cudownie nadaje się do układu pamięci dla zmarłego niedziela lub również dla ładne dekoracji grobu, ponieważ na niektórych cmentarzach jest już zabronione dekoracje grobu z tworzywa sztucznego i z podkładem z makulatury można łatwo umieścić to serce żałobne na nagrobku, a także pozostawić go na kilka dni. Kompostowalny podkład służy nie tylko jako zbiornik wody dla świeżych kwiatów w aranżacji kwiatowej, ale może być również wkopany w ziemię.

Małe serce OASIS® Biolit® jest w opakowaniu 4 sztuk i ma w przybliżeniu wymiary 25 x 28 x 4 centymetry. W ten sposób nawet piękna aranżacja stołu z tym sercem z pianki korkowej staje się prawdziwą ucztą dla oczu. Wyposażony w świeże kwiaty, takie jak gerbery, róże świąteczne, tulipany i trochę bluszczu, tworzysz z tej podstawy prawdziwy przyciągający wzrok, który również przychodzi na ślub na bankiecie na stołach tak prawo do korzyści.

Rozmiar: około 25cm x 28cm x 4cm
Kolor: Zielony, Brązowy
Materiał: Pianka klejąca, papier z recyklingu
Ilość: 4 sztuki

Kolejność: 4 szt.
Nr prod.: 11-07334
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Biolit® serce małe 25cm 4szt.
OASIS® Biolit® serce małe 25cm 4szt.
OASIS® Biolit® serce małe 25cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.