Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 80x60x5,5cm

158,55 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Serce OASIS® Bioline® Deco i Titan to niezastąpione narzędzie we florystyce żałobnej, ale także wspaniała podstawa do stworzenia bogatej aranżacji ślubnej. Duże serce z długim, lekko wygiętym ogonem przekonuje szczególnie eleganckim wyglądem i jednocześnie punktuje łatwością obsługi. Wysokiej jakości pianka wtykowa OASIS® jest przymocowana do ramy podstawy z wytrzymałego naturalnego drewna, która posiada zawiasową podstawę do stania i jest dodatkowo miejscami podparta wąską siatką drucianą. Tak więc, serce jest bezpieczne i stabilne, a także może być łatwo transportowane leżącego.

Na ślub, można dołączyć do cięcia w kształcie serca pianki dość klasyczne białe róże i kwiaty lilii, ozdobne trawy i kokardy wykonane z kremowej wstążki organzy i stworzyć w ten sposób wspaniałą dekorację kwiatową, zarówno w kościele iw miejscu uroczystości dla romantycznej atmosferze. W przypadku mszy żałobnej serce można również udekorować suszonymi kwiatami, egzotykami i produktami naturalnymi w bardziej stonowanych kolorach. Jako podstawa aranżacji kwiatowej, dekoracyjne serce jest w każdym przypadku niezwykle uniwersalne i może być zaprojektowane zgodnie z życzeniami Twoich klientów.

Serce Deco składa się z solidnej drewnianej płyty z praktycznym stojakiem i biodegradowalną pianką i ma w sumie około 80 centymetrów wysokości, a wraz z nóżkami około 60 centymetrów szerokości. Samo serce ma wymiary około 47 x 57 x 5,5 cm. Pianka zatykająca posiada poziome linie cięcia, aby zapobiec spływaniu wody. Podczas użytkowania należy upewnić się, że jest ona odpowiednio podlewana: Najpierw zanurz dolną część serca, najpierw czubek, w wannie wypełnionej wodą, a następnie powtórz ten proces z górną częścią. Po tym czasie, należy stanąć układ kwiatów w pozycji pionowej przez około 30 minut, jak utrata wody circa 20 procent nie można uniknąć.

Całkowity rozmiar: approx 80cm
Całkowita szerokość: approx 60cm
Size serce: approx. 47 x 57 x 5,5cm
Kolor: Zielony
Materiał: Pianka klejąca, drewno, drut, tkanina
Ilość: 1 sztuka

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są wyraźnie dołączone.


Nr prod.: 11-07398
Waga: 3 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 80x60x5,5cm
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 80x60x5,5cm
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 80x60x5,5cm
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 80x60x5,5cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.