Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Bioline® Deco i Titan Heart 60x60x5,5 cm

200,05 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Cechy produktu Zalety
  • Z podstawą z naturalnego drewna
  • Z rozkładanym urządzeniem do ustawiania
  • Bez odpadów pianki
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
Przeznaczenie Wskazówki dotyczące stosowania

Doskonałe do reprezentacyjnej florystyki pogrzebowej, florystyki ślubnej i wielu innych okazji. Drewniana podstawa zapewnia sercu wysoką stabilność, poprzeczne linie cięcia zapobiegają odwadnianiu. Drewniany stojak jest solidnie przymocowany do pianki. Po rozłożeniu serce stoi stabilnie w pozycji pionowej. Jeśli jest składany razem, kołki serce może być transportowane leżącego bez żadnych problemów.

Uwaga do właściwego podlewania:
Dzięki wielkości produktu, konwencjonalny sposób podlewania trudno znaleźć zastosowanie.
Jako naczynie do podlewania najlepiej nadaje się tutaj wanna do mieszania zaprawy (dostępne w sklepach z narzędziami). Powinien być czysty, a poziom wody w zbiorniku możliwie wysoki. Podlej serce trzymając je pionowo i powoli zanurzając w wannie, najpierw czubek serca, aż dolna połowa serca będzie nasycona wodą. Następnie odwrócić serce i podlać górną połowę w ten sam sposób.
Chociaż segmentacja pianki znacznie ogranicza odpływ wody, serce powinno być pozostawione w pozycji pionowej przez około 30 minut po podlaniu, ponieważ utrata wody wynosi około. 20 % nie można uniknąć.

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów, jak również przedmioty dekoracyjne nie są częścią asortymentu, chyba że zostały wyraźnie dołączone.

Nr prod.: 11-07304
Waga: 3 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.