Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Natura Nakładka pogrzebowa kwiatowa 3 asortymenty 24szt.

318,30 zł *

13,26 zł pro Kawałek

Dostawa do 7. Grudnia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 15 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Edycja Nature w kolorze ciemnoczerwonym i kremowym wprowadza bogate urozmaicenie do florystyki pogrzebowej. Każdy z trzech małych bukietów pogrzebowych został ułożony z wybranych kwiatów suszonych, egzotycznych oraz szyszek lub kwiatów i związany w bukiet. Stonowane kolory, takie jak ciemna czerwień ruscusa, pięknie wyróżniają się w tych aranżacjach pogrzebowych na tle jaśniejszych naturalnych materiałów, takich jak złote pręciki, jasne szyszki palmowe lub szyszki z białymi akcentami. Suszona Achillea tworzy dodatkowo dyskretny kwiat zielony.

W kwiaciarstwie żałobnym ta wysokiej klasy dekoracja grobu z suchych materiałów na Dzień Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i wszystkie inne religijne i osobiste dni pamięci jest bardzo popularna. W ten sposób suche bukiety służą jako podpora dla grobu lub urny. Dzięki klipsom patentowym można równie łatwo przymocować naturalne nakładki do większych kompozycji kwiatowych lub wieńców. Również krzyż ze styropianu, który został pokryty np. mchem, bardzo efektownie ozdabia tę dekorację nagrobną. Poprzez trzy różne motywy, naturalne nakładanie jest bardzo zróżnicowane.

Uwaga:
Jest toprodukt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom, a jego kształt, kolor, rozmiar, szerokość, długość i średnica mogą się różnić i ewentualnie odbiegać od podanych wymiarów.

Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w dostawę.

Rozmiar: ok. 29cm - 35cm
Kolor: Czarna czerwień, pomarańcz, brąz, zieleń, kolory naturalne, kremowa biel
Materiał: Gałązki ruszczyka, suszona Achillea, Plumosum, zwój trzciny cukrowej, stożek trzciny cukrowej, złota winorośl, dzika lilia, szyszki sosny górskiej, oset, włócznia palmowa, piankowe róże
Ilość:24 sztuki, 3 motywy
Nr prod.: 2104-3FACH
Waga: 1,8 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Natura Nakładka pogrzebowa kwiatowa 3 asortymenty 24szt.
Natura Nakładka pogrzebowa kwiatowa 3 asortymenty 24szt.
Natura Nakładka pogrzebowa kwiatowa 3 asortymenty 24szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.