Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H6,8-7,2cm 4szt.

48,40 zł *

12,10 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Jak coś z magicznej bajki, te urocze muchomorki będą błyszczeć w Twoich jesiennych dekoracjach w tym roku. Grzyby zostały kunsztownie wykonane z drewna i dość charakterystycznie połyskują jaskrawoczerwonym kapeluszem z białymi kropkami.

A może by tak wypuścić drewniane grzybki spomiędzy roślin i dyń? Masz gwarancję, że stworzysz nastrojowy, jesienny klimat! Na przykład naturalny plaster drzewa idealnie nadaje się jako baza do jesiennej aranżacji. Przyklej muchomory do drewna za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco i udekoruj dodatkowo mchem, kolorowymi jesiennymi liśćmi i samodzielnie zebranymi kasztanami. Dla uzyskania efektownej i nastrojowej atmosfery można również dodać kieliszek na lampion ze świeczką.

Grzybki otrzymujesz w zestawie 4 sztuk w ozdobnej jutowej siatce. Muchomor czerwony wykonany z drewna ma przybliżoną wysokość 6,8 - 7,2 centymetrów. Jego kapelusz ma średnicę około 4,6 - 5 centymetrów.

Wysokość:ok. 6,8-7,2cm
Średnica kapelusza:ok. Ø4,6-5cm
Kolor: Red, White, Natural
Materiał: Drewno, wstążka jutowa
Ilość: 4 sztuki w zestawie

Nr prod.: 65980
Waga: 0,46 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H6,8-7,2cm 4szt.
Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H6,8-7,2cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.