Motyle z pereł i Glimmer, Dekoracja ślubna, Motyl Feather na drutach White

51,60 zł *

4,30 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

Czy zbliża się Twój ślub? Te białe motyle z brokatem i perełkami wyglądają naprawdę wytwornie. Dzięki wysokiej jakości motylom z piór w kolorze białym uszlachetnisz swoje dekoracje ślubne i sprawisz, że Twoja uroczystość rozbłyśnie!

Taki filigranowo obrobiony motyl z piór z klipsem w kolorze białym w elegancki sposób uzupełni Twoje romantyczne dekoracje ślubne i może być przetwarzany w zaskakująco uniwersalny sposób.

Skrzydła dekoracyjnych motyli wykonane są z naturalnych białych piór i ozdobione świątecznym brokatowym wzorem. Skrzydła z piór są wzmocnione przez większe skrzydła z tiulu, których krawędź jest konturowana białym brokatem i ozdobiona łącznie sześcioma perłowymi półperłami, które nadają małym motylom szczególnie cenny akcent. Korpus i czułki motyli wykonane są z przezroczystego plastiku i dodatkowo pokryte białym brokatem.

Każdy motyl wyposażony jest w długi, wyginający się u dołu metalowy pręt. Więc można łatwo dołączyć ozdobne motyle na wesele przez przekłuwanie lub wiązanie. Zastosowania są różnorodne: masz więc możliwość przyczepienia delikatnych stworzeń do obrączek na serwetki, kart menu i miejsc lub faworków. Udekoruj wieńce kwiatowe, aranżacje stołów i uroczyste bukiety białymi motylami z piór. - Nawet w bukiet ślubny, szlachetny brokat motyle mogą być zintegrowane.

Ozdobne motyle pióra w kolorze białym są w zestawie 12 sztuk w pudełku z pokrywą do Ciebie. Każdy dekoracyjny motyl wykonany jest z prawdziwych piór i plastiku oraz posiada metalowy, wyginany szpikulec. Motyle mają około 7 centymetrów wysokości i około 8 centymetrów szerokości. Wraz z metalowym drutem motyle z piór mają długość całkowitą ok. 18 cm, sam biały drut ma długość ok. 14,5 cm.

Długość całkowita: ok. 18cm
Rozmiar: ok. 7×8cm
Długość metalowego drutu: ok. 14,5cm
Kolor: Biały
Materiał:tworzywo sztuczne, ptasie pióra, koraliki, brokat, metal
Ilość: 12 szt.
Nr prod.: 562635-000-101
Waga: 0,34 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motyle z pereł i Glimmer, Dekoracja ślubna, Motyl Feather na drutach White
Motyle z pereł i Glimmer, Dekoracja ślubna, Motyl Feather na drutach White
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.