Motylki z klipsem brązowe 6szt

25,10 zł *

4,18 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 2 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

W przeciwieństwie do ich naturalnych odpowiedników, te motyle z klipsem w kolorze brązowym zdobią Twoje wnętrza i dekoracje zewnętrzne przez cały rok. Któż z nas nie uwielbia podczas letniego spaceru po polach lub po ogrodzie zobaczyć wielu kolorowych motyli, które cudownie fruwają i siadają na kwiatach jeden po drugim, by za chwilę znów zacząć latać. Takie rozpryski kolorów można uzyskać z dekoracyjnych motyli teraz łatwo domu, czy liście są już spada z drzew lub śnieg leży.

Ozdobne motyle składają się z bardzo realistyczne skrzydła wykonane z grubej folii z charakterystycznym kolorowania, które są dołączone do zawieszenia z tworzywa sztucznego, który ma wygląd motyla - w tym oczy i anteny. Z pomocą klipsa możesz teraz przymocować dekoracyjne zwierzę wszędzie tam, gdzie chcesz poczuć kawałek naturalnego letniego klimatu - na przykład na zewnątrz na drzewach lub krzewach, lub w domu na zasłonach lub firankach. Bez względu na to, gdzie przymocujesz plastikowe motyle: zawsze będzie wyglądało to tak, jakby prawdziwy owad na krótko zamieszkał w domu. Szczególnie sprytnie można wykorzystać plastikowe motyle jako zawieszkę na drzewo.

Sztuczne motyle z klipsem w kolorze brązowym znajdują się w pudełku łącznie 6 sztuk, które mają około 8 centymetrów szerokości i około 7 centymetrów długości.

Długość: ok. 7cm
Szerokość: ok. 8cm
Kolor: Brązowy, Czerwono-brązowy, Czerwony, Żółty, Metal
Materiał: Plastik, Metal
Ilość: 6 sztuk

Kolor: Brązowy, Czerwono-brązowy, Czerwony, Żółty, Metal
Nr prod.: 87608
Waga: 0,21 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Motylki z klipsem brązowe 6szt
Motylki z klipsem brązowe 6szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.