Motyl liliowy, sztuczny liliowy, kwiat jedwabiu, liliowy letni 6szt

79,40 zł *

13,23 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Motyloliliowy latem przyciąga motyle swoim urzekającym zapachem, stąd jego nazwa. Liliowy zachwyca również nasze ogrody mocnymi niebieskimi i fioletowymi odcieniami! - W tym przypadku piękny kolor kwiatów jest nawet trwały, ponieważ bukiet liliowych gałęzi to realistyczna sztuczna replika jakościowej marki VIANA!

Kwiatostany sztucznego letniego bzu są długie i przypominają wiechy na końcach zwężających się jak włócznia. Stąd gałąź bzu nazywana jest również liliową włócznią. Wiechy kwiatowe mają dużą liczbę fioletowych kwiatów, które są blisko siebie. Na szczycie kwiatu znajdują się również zamknięte pąki w kolorze fioletowym.

Sześć gałązek letniego bzu tworzy ładny bukiet o długiej łodydze. Każda z gałęzi bzu rozgałęzia się na dwie podgałęzie, z których jedna ma kwiatową wiechę, a druga zamkniętą wiechę pąków. Osiem par liści dopełnia naturalny wygląd pięknego sztucznego kwiatu. Liście zielonego bzu są długie i wąskie oraz mają postrzępione krawędzie. Liliowe łodygi jedwabnych kwiatów są również zielone i mają wewnątrz elastyczny metalowy rdzeń.

Możesz użyć gałązek bzu motylkowego pojedynczo lub w pęczku do swoich pomysłów na dekorację. Umieść bukiet w ładnym wazonie lub stwórz ładne dekoracje kwiatowe na lato lub specjalne okazje, takie jak ślub, rocznica lub letnie przyjęcie w ogrodzie. Gałęzie bzu można obrabiać pojedynczo w kompozycjach kwiatowych lub w świeżych lub suszonych bukietach prawdziwych kwiatów. Możesz też stworzyć urokliwe wieńce z bzu, które możesz ozdobić jako akcent ozdobnymi motylkami, a następnie wykorzystać jako dekorację do zawieszenia na oknie lub drzwiach lub jako wieniec na stół. Projektując, zwróć uwagę również na nasz inny wariant w sklepie w niebieskawo-fioletowym kolorze, oba warianty można również dobrze ze sobą łączyć!

Gałęzie motylkowego bzu przychodzą do ciebie w pęczku po 6 sztuk. Gałęzie bzu o długich łodygach mają łączną długość około 76 centymetrów. Wiechy kwiatowe mają przybliżoną długość 22 centymetry i średnicę około 3 centymetrów. Wiechy z zamkniętymi pąkami mają około 6 centymetrów długości i około 1,5 centymetra średnicy. Liście bzu mają przybliżoną długość 11-12 centymetrów i szerokość około 3 centymetrów.

Długość całkowita: ok. 72 cm
Kwiaty wielkości wiechy : ok. 22 × 3 cm
Pąki wiechowe: ok. 6 × 1,5 cm
Rozmiar arkusza : ok. 11–12 × 3 cm
Kolor: zielony, fioletowy, fioletowy
Materiał: plastik, metal
Ilość: 6 sztuk w pakiecie
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google