Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Wet plug-in piankowe duo serce 37cm z przyssawką 2szt.

295,50 zł *

147,75 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Udekoruj z miłością uroczystość ślubną z tym duetem serce z mokrej pianki plug-in z przyssawką! Baza do aranżacji kwiatowej na ślub wykonana jest z wysokiej jakości mchu wtykowego, który nadaje się do kwiatów świeżych, suszonych i jedwabnych. Jeśli używasz świeżych kwiatów i zieleni ciętej do dekoracji, możesz również delikatnie podlać serca z mchu. Więc można ozdobić serce ślubne naprawdę romantyczny z czerwonym i białym, jak również innych roślin, a także włączenie elementów dekoracyjnych, takich jak wstążki z drutu.

Co więcej, wewnętrzne powierzchnie są otwarte, co sprawia, że całość z jednej strony dość lekki, a z drugiej strony również oferuje dalsze możliwości dla dekoracji. Kolejną zaletą tego specjalnego produktu florystycznego jest to, że ten zestaw zawiera również kilka przyssawek, które można opcjonalnie włożyć w otwory z tyłu. Daje to możliwość zamocowania aranżacji sercowej na szybie, masce lub wozie. W ten sposób można następnie udekorować pokój partii przyjęcia weselnego, samochód ślubny i przewóz ślubny do wielkiego efektu!

Serce duo wykonane z pianki wet stick z przyssawką pochodzi jako podwójne opakowanie; dlatego otrzymujesz 2 podwójne serca do dekoracji. Każde serce duetu ma wymiary około 37 x 58 x 5 centymetrów i podstawę wykonaną z twardej pianki. Otrzymasz w sumie cztery przyssawki na jedno serce duo.

Rozmiar: 37cm x 58cm x 5cm
Kolor:Zielony
Materiał: Mokra pianka, twarda pianka, plastik
Ilość: 2 sztuki, 8 przyssawek
Nr prod.: 11-07452
Waga: 0,6 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Wet plug-in piankowe duo serce 37cm z przyssawką 2szt.
Wet plug-in piankowe duo serce 37cm z przyssawką 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.