Mini ptaszki na druciku biały/brązowy 5-7cm 16szt.

52,40 zł *

3,27 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Opis produktuOpis produktu

To żywe stado ptaków cudownie wzbogaci Twoją wiosenną dekorację! Ptaki z ekskluzywnej serii produktów VIANA są zaprojektowane z wielką miłością. Ich ciała wykonane są z lekkiego styropianu, natomiast ogony i skrzydła z prawdziwych piór. Naturalny wzór kolorystyczny w odcieniach brązu, bieli i delikatnej żółci stanowi łudząco realną replikę oryginalnych ptaków, takich jak małe wróbelki. Poprzez zginanie drutu rzemieślniczego, który jest przymocowany do dolnej części brzucha, można zainstalować sztuczne ptaki dość praktyczne w dowolnym miejscu.

Pozwól, aby Twoja kreatywność szalała i ustaw z ptakami, aby przykleić wspaniałe wiosenne akcenty w dekoracji wnętrz. W ten sposób doniczki, wanny z kwiatami i wazony są wspaniale doprawione, gdy umieścimy w nich ozdobnego ptaka. Figurki ptaków są również zintegrowane z dziełami florystycznymi, takimi jak aranżacje wielkanocne lub wiosenne wieńce, stanowią one wspaniałą figurę i stanowią prawdziwą atrakcję na tle kompozycji kwiatowych.

Ptak na drucie jest dostarczany w zestawie 16 sztuk i ma wraz z drutem całkowitą wysokość około 22 centymetrów. W ten sposób wielkość ozdobnych ptaków wynosi około 5 do 7 centymetrów.

Wysokość całkowita: ok. 22cm
Wielkość ptaków: ok. 5-7cm
Kolor:Pomarańczowy, Brązowy, Biały, Żółty
Materiał:Pióra, Plastik, Metal
Ilość:16 sztuk

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią oferty produktowej, chyba że są wyraźnie dołączone.


producenci: Viana ®
Nr prod.: 63708
Waga: 0,1 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Mini ptaszki na druciku biały/brązowy 5-7cm 16szt.
Mini ptaszki na druciku biały/brązowy 5-7cm 16szt.
Mini ptaszki na druciku biały/brązowy 5-7cm 16szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.