Mini jajko zielono-białe 2,5 cm 48 szt

24,65 zł *

0,51 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Szukasz pomysłów na dekorację wielkanocnego kosza? Spójrz na to mini jajko w kolorze zielonym i białym! Dekoracyjne jajko wykonane ze styropianu można łatwo przykleić do gniazda wykonanego z kolorowego sizalu, słomy lub piór za pomocą kleju rzemieślniczego, a także można je po prostu położyć na obrusie jako dekorację wielkanocną. Bardzo praktyczny jest również prefabrykowany otwór na spodzie jajka wielkanocnego, w którym można następnie włożyć przewód wtykowy.

Daje to możliwość użycia dekoracyjnego jajka do dekoracji wielkanocnej aranżacji na Niedzielę Wielkanocną, kolorowego bukietu wielkanocnego lub po prostu roślin domowych. Możesz również zrobić girlandę wielkanocną, jeśli przymocujesz drut z jajkiem do długiego sznurka, a następnie dodasz figurki wielkanocne, takie jak królik lub pisklę. Twoja rodzina to pokocha!

Mini jajo w kolorze zielonym i białym znajduje się w zestawie rzemieślniczym z łącznie 48 sztuk, z około 16 jajami w kolorze białym i 32 jajami wielkanocnymi w kolorze zielonym, z których każde jest również zaopatrzone w ciemnozielone plamki. Każde dekoracyjne jajko ma około 2,5 centymetra wysokości i jest uzupełnione odrobiną łyka i prawdziwymi ptasimi piórami, których można również użyć do budowy gniazd.

Rozmiar: ok.
2,5 cm
Kolor: zielony, ciemnozielony, biały, naturalne kolory
Materiał:
styropian, rafia, ptasie pióra
Ilość: 48 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.