Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Mini Boxwood Ball Ø12cm Green 1szt.

13,10 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Postaw nowe i świeże akcenty w swojej domowej dekoracji dzięki tej mini kuli! Ta wysokiej jakości sztuczna roślina w niczym nie ustępuje swoim naturalnym odpowiednikom. Podobnie jak naturalny model bukszpanu, który po łacinie nazywa się Buxus sempervirens, ta dekoracyjna kula również mieni się zielonym kolorem liści, a tym samym zapewnia żywą i radosną atmosferę.

Dodatkowo kula dekoracyjna ma jeszcze kilka zamkniętych kwiatów w kolorze białym i można ją wspaniale umieścić na ogrodowym stole, na kredensie, a nawet w doniczce z domową rośliną. A jeśli odkryłeś puste miejsce na półce w salonie, można wypełnić to skutecznie z tym box ball.

Minimalny box ball w kolorze zielonym ma średnicę około 12 centymetrów i może być używany przez wodoodporny plastik bez problemów w ogrodzie lub na balkonie eigesetzt. Można więc również wypełnić małe szczeliny, a nawet owinąć ozdobną kulę sznurem świateł. W ten sposób otrzymujemy małe kulki świetlne, które w cudowny sposób otulają pięknym światłem nasz ogród, taras i balkon.

Średnica: ok. Ø12cm
Kolor: Zielony
Materiał: Plastik
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 800222-BUCHS2/63285
Waga: 0,17 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Mini Boxwood Ball Ø12cm Green 1szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.