Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Masa korkowa serce z dnem 13cm 6szt.

65,75 zł *

10,96 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Niech romans powstać i wyczarować wspaniałe dekoracje kwiatowe na wesele, na przykład, z tego związku wtykania jako serce z dnem. Wysokiej jakości pianka do przyklejania na mokro firmy OASIS® znajduje się na stabilnej, czarnej tacy w kształcie serca z tworzywa sztucznego i może być przyklejana na górze i po bokach ze świeżymi kwiatami lub kwiatami jedwabnymi i suszonymi roślinami. Dzięki temu serce nadaje się zarówno dla florystów, jak i hobbystów i nadaje aranżacjom stołowym oraz kwiatowym prezentom romantyczny kształt. Aby pozwolić plastikowa ramka zniknąć całkowicie, można owinąć kwiat układ podstawy, na przykład z filcu, szeroki jedwab wstążka lub nawet juty.

Stwórz, na przykład, drogi uwagę na Dzień Matki lub Walentynki, przez serce dość klasyczny z czerwonych róż, a następnie uzupełnić to z niektórych zieleni i cennych pereł. Jeśli natomiast chcecie stworzyć piękne aranżacje na stół weselny, możecie również zamiast prawdziwych róż użyć realistycznych róż z pianki, które mają tę zaletę, że nie więdną i wyglądają świeżo przez cały czas. Oczywiście z pomocą suszonych kwiatów i egzotyków lub innych materiałów, serca można również przekształcić w dostojne dekoracje grobowe, którymi można uczcić pamięć zmarłego w niedzielę zmarłych lub w dniu Wszystkich Świętych.

Serca z podstawką wykonane są z wysokiej jakości mokrej masy oraz czarnego tworzywa sztucznego i oferowane są w komplecie łącznie 6 sztuk. Każde serce ma wymiary około 13 x 12 x 3,5 centymetra i jest wyposażone w oczko do zawieszenia. Dlatego serca mogą być również przekształcone w gustowne okna, ściany i drzwi decorations.

Szerokość:approx 13cm
Długość: approx. 12cm
Wysokość:ok 3,5cm
Kolor:Zielony, Czarny
Materiał:Mokra pianka, plastik
Ilość:6 sztuk


Nr prod.: 3086
Waga: 0,3 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Masa korkowa serce z dnem 13cm 6szt.
Masa korkowa serce z dnem 13cm 6szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.