Maritima stożek 10/14 naturalny 50szt.

80,90 zł *

1,62 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Luty **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 18 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Jeśli chcesz zrobić aranżację pogrzebu i nadal szukasz odpowiedniej naturalnej dekoracji, to te szyszki morskie są dobrym wyborem. Świeżo zebrane z natury szyszki sosny morskiej są wyjątkowo dekoracyjnymi przedstawicielami swojego gatunku. Stożki żeńskie są otwarte i ukazują zakrzywione łuski, które przypominają nieco małe języczki.

Kształt ozdobnych stożków przypomina również piramidę i ma na górze, na dole małe łuski, które są połączone ze sobą i wyglądają jak wir lub zawirowanie. Dzięki temu szyszki stanowią atut dla każdego rodzaju dekoracji. Dlatego szyszki sosnowe są nie tylko wykorzystywane jako wdzięczne ozdoby grobowe we florystyce żałobnej, ale także znajdują zastosowanie w wielu jesiennych dekoracjach.

Szyszki Maritima występują w 50 sztukach w tym woreczku i jak to bywa z naturalnymi produktami, wszystkie mają nieco inne rozmiary. Tak więc, zakres wysokości circa 10 - 14 centymetrów o średnicy między 8 i 10 centymetrów. W ten sposób z zawartości tego stożkowego worka można stworzyć piękną i szlachetną dekorację na wystawę, witrynę sklepową lub po prostu na świąteczny stół. Atmosfera natury może być szczególnie dobrze przedstawiona za pomocą tych szyszek.
 
Uwaga: To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego w kształcie, kolorze, wielkości, szerokości, długości i średnicy mogą się różnić od podanych wymiarów!
 
Wysokość: ok. 10 -14cm
Średnica: ok. Ø8 -10cm
Kolor:Natura
Materiał:Drewno
Ilość: ok. 50 sztuk

Kolor:Natura: ok.
Nr prod.: 57786-33
Waga: 6 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Maritima stożek 10/14 naturalny 50szt.
Maritima stożek 10/14 naturalny 50szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.