Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Plant Plug Leaf 8-10cm Nature/Green/Purple 24szt

76,00 zł *

3,17 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

To sprawia, że ogrodnictwo staje się zabawą: te nastrojowe jesienne liście jako wtyczki do roślin są ozdobą jesiennego i zimowego ogrodu lub balkonu. Wtyczki ozdobne wykonane są z drewna i znajdują się na drewnianym patyczku do wtyczek. Ziemia, styropian, pianka plug-in: wszędzie tam wtyczka do liści znajdzie swoje idealne miejsce. Dość filigranowe ulistnienie w jesiennych barwach natury, nad zielenią i ciemnym fioletem: jakże atrakcyjne wtyczki kwiatowe!

Ożywcie więc wtyczkami swoje jesienne nasadzenia wrzosów, rozchodników i astrów jesiennych. Pręty można również łatwo skrócić do pożądanej długości, dzięki czemu nawet jesienne wieńce i kompozycje kwiatowe mogą być idealnie wzbogacone o przedłużacze do roślin.

Dostaniesz jesienne liście do naklejania marki VIANA poczwórnie sortowane w kolorach zielonym, naturalnym i fioletowym. w zestawie 24 szt. Każdy kolor jest 6 razy dostępny. Dekostecker ma wraz z prętem długość całkowitą około 30 centymetrów, same liście mają około 8 centymetrów.

Długość całkowita: ca. 30cm
Size:approxx 8cm
Color: Green, Purple, Natural
Material:Drewno
Ilość: 24 sztuk, 6 na odmianę koloru
Nr prod.: 65253
Waga: 0,3 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Plant Plug Leaf 8-10cm Nature/Green/Purple 24szt
Plant Plug Leaf 8-10cm Nature/Green/Purple 24szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.