Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 53cm 2szt dekoracja ślubna

175,35 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Dzięki temu dużemu zielonemu wtykanemu sercu z pianki OASIS® można wyczarować piękne wzory kwiatowe w wystarczającej przestrzeni. Składa się z mokrej pianki klejącej. Pianka do zatykania ma bardzo stabilną wodoodporną twardą piankową podstawę. Do przyklejenia nadają się zarówno sztuczne, jak i prawdziwe kwiaty o cienkich i grubych łodygach.

Serca mogą być używane pojedynczo lub razem - na przykład w domu towarowym. Róże w wielu kolorach przyciągają wzrok na wystawie sklepowej z okazji Walentynek. Możesz też podarować ukochanej osobie naprawdę duży smakołyk na Walentynki. Udekoruj symbol miłości w całości czerwonymi różami. A skoro mowa o dekoracjach w domach towarowych. Ozdobne serce można wykorzystać również w czasie Adwentu. Ozdobiona poinsecją i bombkami choinkowymi, świetnie pasuje do witryny sklepowej. Dzięki kwiatom w stonowanych, spokojnych kolorach może być wykorzystywana również we florystyce żałobnej. Można również okleić krawędzie różnymi materiałami lub spryskać kolorowym sprayem.

Piankowe serca OASIS® mają przybliżone wymiary 53 cm na 51 cm. Mają one wysokość około 5,5 centymetra. Zestaw jest bezpiecznie zapakowany w folię.

Wymiary: ok. 53cm x 51cm
Wysokość: ok. 5,5cm
Kolor: Zielony
Materiał: Pianka plug-in, twarda pianka
Ilość: 2 sztuki
Uwaga: Na zdjęciach produktów pokazane akcesoria i elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę, chyba że są wyraźnie dołączone.
Nr prod.: 11-00107
Waga: 0,8 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 53cm 2szt dekoracja ślubna
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 53cm 2szt dekoracja ślubna
Pianka korkowa serce masa korkowa zielona 53cm 2szt dekoracja ślubna
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.