Króliczek srebrna metalowa podstawa drewniana Ozdoba zająca wielkanocna

38,65 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Dostojne dekoracje wielkanocne w klasycznych kształtach: tym razem zając wielkanocny jest wykonany z metalu w kolorze srebrnym i prawdziwego drewna!

Ozdobny zajączek składa się z sylwetki wykonanej z grubego metalu. Powierzchnia mieni się srebrem i została poddana specjalnej obróbce w celu uzyskania na niej nieregularnego wzoru, który nawiązuje do roślinnych wzorów i nadaje tej dekoracji szlachetny, vintage wygląd. Dzięki pięknemu usłojeniu drewna każda figura wielkanocna jest wyjątkowa. Zając patrzy w lewo, grzbiet jest bardziej płaski i ma dodatkowe podparcie na tylnych łapach dla ciężaru.

Zajączek to idealna wielkanocna dekoracja na świąteczny stół, do recepcji, regału lub meblościanki. Mümmelmann również pięknie prezentuje się na parapecie. Nadaj połysku metalowej dekoracji, umieszczając przed nią świecę lub latarnię. Płomień odbija się od jasnej powierzchni, a światło wydaje się znacznie jaśniejsze. Ta figura królika sprawdza się również między dekoracyjnymi doniczkami lub naturalnymi dekoracjami.

Ozdobny zajączek w srebrnym kolorze siedzi na podstawie wykonanej z drewna mango i osiąga wysokość około 24 centymetrów. Wymiary podstawy to około 13 × 5,5 × 2 centymetry. Pięć okrągłych ślizgaczy na spodzie zapewnia bezpieczne ustawienie na stole i parapecie oraz zapobiega ślizganiu się dekoracji królika.

Całkowita wysokość: ok. 24cm
Wymiary podstawy (szer. × gł. × wys.): Ok. 13cm × 5,5cm × 2cm
Gruba figura: ok. 9,5 mm
Materiał: drewno, metal
Kolor: naturalne kolory, srebrny
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video