Gąbka florystyczna kolorowa

Pianka florystyczna z gamy produktów Rainbow od Oasis

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Gąbka florystyczna kolorowa Opis kategorii

Kiedy robi się kolorowo, zaczyna się zabawa: podczas gdy gąbka florystyczna kolorowa była wcześniej związana z laminowaniem, ukrywaniem i przykrywaniem, seria Rainbow oferuje mieszanki wtykowe w modnej różnorodności kolorów. W ten sposób proste cegiełki z pianki i czysto funkcjonalna kompozycja kwiatowa przyciągają wzrok i stymulują kreatywność jako elementy wystroju.

Na Floristik24 znajdziesz wszystkie klasyki dla tych akcesoriów florystycznych w wielu wspaniałych kolorach: Oprócz cegieł, nasz sklep internetowy oferuje duży wybór piłek, cylindrów i stożków. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej aranżacji. A co najważniejsze: kolorowe gąbki kwiatowe nie są zwykłą mokrą pianką, ale dzięki dużej sile trzymania kwiatów nadają się również do jedwabnych kwiatów, sztucznych roślin i suchych kwiatów. Chociaż podlewasz ją tylko trochę częściej, gdy używasz jej jako świeżej pianki kwiatowej, ta pianka do kwiaciarni ma tę zaletę, że oszczędzasz czas i materiał!

Dlatego gąbka florystyczna kolorowa jest atrakcyjna nie tylko dla profesjonalnych kwiaciarni, ale jest również idealna dla entuzjastów dekoracji i miłośników kwiatów do tworzenia kompozycji ze świeżych i suszonych kwiatów - naturalnie trwałe!

Po podlaniu kolor wydaje się nieco mocniejszy. Właśnie dlatego mniejsze kształty, takie jak Rainbow Mini Cubes, pojawiają się obok kolorowych kwiatów! Szczególnie orzeźwiające są urocze kanapki z kwiatowej pianki: można je wykorzystać do ułożenia pięknych pasjansów jako przyciągających wzrok lub do stworzenia tac z drobnymi kwiatowymi prezentami na wynos dla gości. Lub ustaw świetne akcenty w kompozycjach kwiatowych, dekoracjach stołu lub ozdobnych talerzach!

Designerskie panele wykonane z mokrej gąbki oferują jeszcze więcej indywidualności: ten pad pin-up można nie tylko przyciąć na wymiar, ale nadaje się również do wycinania.

 

Cat-ID: 228