Gąbka florystyczna kolorowa

Pianka florystyczna z gamy produktów Rainbow od Oasis

Kule piankowe w sztyfcie pomarańczowe 9cm 4szt. Kule piankowe w sztyfcie pomarańczowe 9cm 4szt.

Kule piankowe w sztyfcie pomarańczowe 9cm 4szt.

49,30 zł

24,65 zł pro Kawałek

Piłeczki piankowe czerwone 9cm 4szt. Piłeczki piankowe czerwone 9cm 4szt.

Piłeczki piankowe czerwone 9cm 4szt.

49,30 zł

12,33 zł pro Kawałek

- 55 %

Mokra pianka mini kostki pomarańczowe 300szt Mokra pianka mini kostki pomarańczowe 300szt

Mokra pianka mini kostki pomarańczowe 300szt

42,00 zł 18,90 zł ty zapisz 55% (23,10 zł)

0,06 zł pro Kawałek

Gąbka florystyczna kolorowa

Nasze najpopularniejsze artykuły na podstawie zamówień klientów. Aktualizowane codziennie.


Bestseller
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Gąbka florystyczna kolorowa Opis kategorii

Kiedy robi się kolorowo, zaczyna się zabawa: podczas gdy gąbka florystyczna kolorowa była wcześniej związana z laminowaniem, ukrywaniem i przykrywaniem, seria Rainbow oferuje mieszanki wtykowe w modnej różnorodności kolorów. W ten sposób proste cegiełki z pianki i czysto funkcjonalna kompozycja kwiatowa przyciągają wzrok i stymulują kreatywność jako elementy wystroju.

Na Floristik24 znajdziesz wszystkie klasyki dla tych akcesoriów florystycznych w wielu wspaniałych kolorach: Oprócz cegieł, nasz sklep internetowy oferuje duży wybór piłek, cylindrów i stożków. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej aranżacji. A co najważniejsze: kolorowe gąbki kwiatowe nie są zwykłą mokrą pianką, ale dzięki dużej sile trzymania kwiatów nadają się również do jedwabnych kwiatów, sztucznych roślin i suchych kwiatów. Chociaż podlewasz ją tylko trochę częściej, gdy używasz jej jako świeżej pianki kwiatowej, ta pianka do kwiaciarni ma tę zaletę, że oszczędzasz czas i materiał!

Dlatego gąbka florystyczna kolorowa jest atrakcyjna nie tylko dla profesjonalnych kwiaciarni, ale jest również idealna dla entuzjastów dekoracji i miłośników kwiatów do tworzenia kompozycji ze świeżych i suszonych kwiatów - naturalnie trwałe!

Po podlaniu kolor wydaje się nieco mocniejszy. Właśnie dlatego mniejsze kształty, takie jak Rainbow Mini Cubes, pojawiają się obok kolorowych kwiatów! Szczególnie orzeźwiające są urocze kanapki z kwiatowej pianki: można je wykorzystać do ułożenia pięknych pasjansów jako przyciągających wzrok lub do stworzenia tac z drobnymi kwiatowymi prezentami na wynos dla gości. Lub ustaw świetne akcenty w kompozycjach kwiatowych, dekoracjach stołu lub ozdobnych talerzach!

Designerskie panele wykonane z mokrej gąbki oferują jeszcze więcej indywidualności: ten pad pin-up można nie tylko przyciąć na wymiar, ale nadaje się również do wycinania.

 

Cat-ID: 228