Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Piasek kolorowy 0,5mm bordowy 2kg

17,20 zł *

8,60 zł pro kg

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Z pomocą tego szykownego koloru piasku w kolorze burgundowym można wypełnić nie tylko szklane słoiki dekoracyjne, ale także kartki okolicznościowe, kolaże, a nawet ramki na zdjęcia i lustra nobilitować: Stwórz po prostu ekstrawagancki element przyciągający wzrok w Twoim domu i skorzystaj z marzycielskiego klimatu, który przylega do barwionego piasku dekoracyjnego.

Na letni wieczór, na przykład, wiele latarnie wypełnione Colorsand, w którym następnie każdy tea light jest zapalony, wyglądają szczególnie romantyczny i zapewnić na balkonie, tarasie lub ganek na relaksujący nastrój. Z kolei na stole w salonie bardzo elegancko wygląda wysoki szklany wazon, w którym na przemian ułożono warstwę złotego i bordowego piasku - zwłaszcza jeśli do całości dodamy pojedynczy sztuczny lub suszony kwiat, który następnie zostanie przytrzymany przez granulki. Kolorowy piasek dekoracyjny można również mieszać z grubszym granulatem dekoracyjnym lub z koralikami dekoracyjnymi: Szczególnie nadaje się do ciepłej dekoracji okna, do której ułożysz kolorowe Dekoksy i piasek jako dekorację rozproszoną w ładny wzór.

Plastikowe opakowanie, które tu otrzymasz, mieści 2 kilogramy piasku w kolorze bordowym. Pojedyncze ziarenka mają wielkość około 0,5 milimetra.

Uwaga:Jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega zmianom wynikającym z natury i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy może odbiegać od podanych wymiarów!

Rozmiar: ok. 0,5mm
Kolor: burgund
Materiał: kamień
Waga: 2kg

Nr prod.: sa10304
Waga: 2,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Piasek kolorowy 0,5mm bordowy 2kg
Piasek kolorowy 0,5mm bordowy 2kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.