Kogut z prawdziwymi piórami na patyku Pomarańczowy, Żółty, Brązowy Asortyment H5-6cm 12szt.

55,60 zł *

4,63 zł pro Kawałek

Dostawa do 25. Stycznia **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 9 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Kogut rzadko przychodzi sam: Ta mądrość odnosi się również do koguta na patyku w kolorze pomarańczowym, brązowym i żółtym. W wiosennym zestawie dekoracyjnym Dekostecker, ale także same kolorowe akcenty.


Postacie kogutów do naklejania są mianowicie ozdobione częściowo barwionymi, częściowo opalizującymi w naturalnych kolorach, prawdziwymi piórami. Nie można odtworzyć wspaniałe pióra ogona koguta w dekoracji stołu bardziej autentyczne. Uzupełnieniem wzoru koguta na piórze jest herb i obszycie szyi z jasnoczerwonego filcu. Oprócz na świątecznym stole w wazonie, z lub bez kwiatów, można również użyć koguta do prezentów kwiatowych. W tym celu wystarczy przywiązać jedną z dekoracyjnych figurek z drewnianym patyczkiem do bukietu lub wbić ją w ziemię rośliny doniczkowej. Wielkanocny korek szczególnie pięknie wygląda z cienką ozdobną wstążką z aksamitu lub sztucznego jedwabiu, którą można zawiązać w kokardę wokół drewnianego patyczka. W przypadku bardziej wyszukanych aranżacji z pianką, kij można oczywiście łatwo skrócić do pożądanej długości. Tak więc pierzastą wtyczkę wielkanocną zamocujesz również bezpiecznie i łatwo w wieńcu na drzwi.


Koguty z prawdziwymi piórami mają łącznie około 23 - 24 centymetrów wysokości, z czego około 18 centymetrów na drewnianym patyczku. Różne koguty w kolorze pomarańczowym, żółtym i brązowym mają wielkość od 4 do 5 centymetrów. Zestaw 12 palemek wielkanocnych w trzech kolorach (po 3 figurki kogutów w każdym wariancie) dostarczany jest w pudełku wykonanym z tworzywa sztucznego.

Wysokość całkowita: ok. 23 - 24cm
Wymiary figurek: ok. 4cm / 5cm
Kolor: Brązowy, Pomarańczowy, Żółty, Czerwony, Natura
Materiał: Drewno, plastik, pióra, filc

Ilość: 12 sztuk, po 4 w każdym wariancie


Nr prod.: 320-833
Waga: 0,38 kg
Dostawa do: 25. Stycznia **

więcej zdjęć przedmiotów

Kogut z prawdziwymi piórami na patyku Pomarańczowy, Żółty, Brązowy Asortyment H5-6cm 12szt.
Kogut z prawdziwymi piórami na patyku Pomarańczowy, Żółty, Brązowy Asortyment H5-6cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.