Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamienie rzeczne natura crème 3-5cm 1kg

8,85 zł *

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Stwórz naturalne dekoracje z otoczaków rzecznych! Kamienie te są sortowane według wielkości, wybierane według odcienia i dokładnie czyszczone. Nie poddano ich jednak dalszemu leczeniu. Można więc stosować kamyczki całkowicie nieszkodliwie w domu i ogrodzie.

Co powiesz na przykład na skalny krajobraz z sukulentów jako dekorację stołu lub na parapecie? W tym celu można umieścić doniczki z sukulentami bezpośrednio w ozdobnej misie, a następnie wypełnić je kamykami. W piasku można również sadzić liczne gatunki kaktusów, dzięki czemu można stworzyć wraz z innymi naturalnymi dekoracjami i ozdobnymi kamyczkami atrakcyjną aranżację do domu!

Ale jest jeszcze wiele innych zastosowań. Zwłaszcza miłośnicy akwarystyki zawsze szukają odpowiedniej dekoracji. Te dekoracyjne kamienie uzupełniają wiele podwodnych krajobrazów z odpowiednim podłożem. Ponadto kamienie naturalne mogą być skutecznie wykorzystywane jako skały w małych dioramach.

Kamyczki w kolorze kremowym występują w siatce 1-kilogramowej. Dla orientacji, przybliżony rozmiar kamieni dekoracyjnych może być podany bez zobowiązań jako przedział od 3 do 5 centymetrów.

Uwaga:To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego w kształcie, kolorze, rozmiarze, szerokości, długości i średnicy może różnić się od podanych wymiarów!

Rozmiar: approxx 3cm - 5cm
Kolor:Kremowy
Materiał: Kamyki rzeczne
Ilość: 1kg


Nr prod.: 472580-003-110
Waga: 1,3 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamienie rzeczne natura crème 3-5cm 1kg
Kamienie rzeczne natura crème 3-5cm 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.