Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Kamyczki dekoracyjne w siatce białe 1cm - 2,5cm 1kg

6,25 zł *

Dostawa do 18. Czerwca **

Opis produktuOpis produktu

Na stole, w dekoracyjnej misce lub w akwarium: te białe kamyczki dekoracyjne w siatce są w porównaniu z nimi dość małe i można nimi wypełnić miskę, szklany wazon lub filiżankę. Na przykład, można wypełnić szklany wazon kamieniami, a następnie umieścić na nim świecę filarową. Interakcja szkła, kamieni i wosku tworzy osobliwy i rewelacyjny obraz, który pięknie pasuje również do uroczystych okazji, takich jak rodzinny obiad, chrzciny czy nawet ślub.

Do tej uroczystości można również luźno ułożyć kamienie na bieżniku stołu. A jeśli chcesz efektownie zaprezentować piękną kartę miejsc, to po prostu przymocuj ją do metalowej podstawki, umieść w małej miseczce i wypełnij ją kamieniami. Jeśli masz w domu akwarium, możesz również zrobić kilka aquascaping z tych naturalnych kamieni i stworzyć małe miniaturowe krajobrazy dla niego.

Kamienie dekoracyjne w kolorze białym są dostarczane w siatce, a całość waży około 1 kilograma. Każdy kamień został uformowany przez naturę indywidualnie i może mieć odpowiednio od 1 do 2,5 centymetra wielkości.

Uwaga:
To jest Produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego może różnić się kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą od podanych wymiarów!

Rozmiar: approx. 1cm - 2.5cm
Kolor: Biały
Materiał: Kamień
Waga: approx. 1kg
Nr prod.: 472588-001-101
Waga: 1,2 kg
Dostawa do: 18. Czerwca **
Kamyczki dekoracyjne w siatce białe 1cm - 2,5cm 1kg
Kamyczki dekoracyjne w siatce białe 1cm - 2,5cm 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.